در مقاله “جی اف آر سی / جی آر سی را بهتر بشناسیم” نگاهی اجمالی به این بتن که از ترکیب الیاف شیشه با بتن به دست آمده نشان می دهد که به کار بردن الیاف در ترکیب بتن می تواند چه مزیت های زیادی به دنبال داشته باشد. اما همانطور که در نوشته “تاثیر جهت گیری الیاف بر مقاومت جی اف آر سی / جی آر سی” نیز بیان شد این الیاف باید به صورت یکنواخت و در همه جهات مختلف توزیع شده باشند تا کیفیت محصول نهایی قابل قبول باشد.

این بتن که در واقع یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین انواع بتن الیافی می باشد، به دلیل قابلیت های مقاومتی و ظرفیت های طراحی بالایی که دارد به عنوان یک مصالح ساختمان برای ساخت قطعات و سازه های لوکس و هنری نیز به کار گرفته می شود که به عنوان مثال می توانید به نوشته “ساخت نیمکت های جی اف آر سی / جی آر سی” مراجعه کنید که عبارت بود از طراحی کی نیم کت زیبا توسط بتن جی اف آر سی / جی آر سی.

ساخت جی اف آر سی / جی آر سی یکپارچه

در این نوشته به این پرسش خواهیم پرداخت که آیا می توان یک سطح و قطعه بزرگ جی اف آر سی / جی آر سی به صورت یک پارچه و یک تکه ساخته شود بدون اینکه از ترکیب اجزای مختلف آن را بسازیم؟

هنگامی که شما از جی اف آر سی / جی آر سی برای ایجاد عناصر بتنی استفاده می کنید، ساخت طرح های پیچیده آسان است، اما چند ترفند برای حفظ آن وجود دارد و توجه دقیق به جزئیات لازم است.

در تصویر بالا یک قطعه سه بعدی و یکپارچه جی اف آر سی / جی آر سی را می بینیم که به تنهایی نشان دهنده قدرت جی اف آر سی / جی آر سی است در اینکه می تواند به صورت یکپارچه و در ابعاد مختلف ساخته شود. این یک نشانه بتنی است. این یک محصول عالی برای کسب و کار است – شما می توانید عنصر بتنی عمودی، 3 بعدی را ارائه دهید که بسیار کاربردی است.

اگر شما هم به دنبال ساخت قطعه ای بزرگ و یکپارچه هستید پس از مراجعه به صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا با مشاوران و متخصصان ما در این زمینه تماس یگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *