انتخاب برگه

پله پیش ساخته بتنی

صنعت ساختمان سازی هر روز به کمک فناوری‌های جدید پیشرفته‌تر می‌شود از این رو سرعت ساخت و استحکام سازه بالا می‌رود و در نتیجه هزینه ساخت نیز کاهش می‌یابد.  پله پیش ساخته بتنی یکی از قطعاتی است که امروزه استفاده از آن بسیار رایج است و سرعت ساخت و ساز را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. این پله ها بر طبق استاندارد ساخته می شوند و در همه ساختمان‌ها قابل استفاده هستند.

اگر وضعیت ساختمان به گونه‌ای است که باید پله خاصی برای آن ساخته شود می‌توانید آن را طراحی کنید تا تیم هنزا آن را به صورت ویژه برای شما بسازند. این روش معمولاً نسبت به مدل پیش ساخته آماده هزینه و زمان بیشتری خواهد داشت.

پله پیش ساخته بتنی معمولاً از متریال‌های مختلف و در ابعاد متنوعی طراحی می‌شوند، متریال به کار رفته در ساخت این نوع پله، دوام و مقاومت آن را مشخص می‌کند. طراحی پله و مقاومت آن باید به گونه‌ای باشد که تحمل فشار را داشته باشد.

پله پیش ساخته بتنی

مزایای استفاده از پله پیش ساخته بتنی

  • نصب آسان : پله پیش ساخته سازه‌هایی کاملاً آماده هستند و نصب راحتی دارند که به زمان زیادی نیاز ندارد در نتیجه باعث صرفه جویی در زمان نیز می‌شود.
  • کاهش هزینه : این نوع پله منجر به کاهش هزینه‌های اجرا و ساخت پله می‌شوند و مقرون به صرفه هستند.
  • قابلیت نصب در تمامی ساختمان‌ها: برای ساختمان‌های تجاری، مسکونی، ویلایی و هر نوع پروژه دیگری می‌توان از پله پیش ساخته استفاده کرد و محدودیتی ندارد. حتی اگر موقعیت پله به گونه‌ای باشد که امکان استفاده از پله‌های پیش ساخته آماده وجود نداشت می‌توان اقدام به سفارش کرد تا طبق ابعاد و طرحی که می‌خواهید پله را برای شما آماده کنند.
  • قابلیت تنظیم ارتفاع:  ارتفاع برخی از مدل‌های پله پیش ساخته را می‌توان تغییر داد و آن را با محل نصب هماهنگ کرد.
  • تنوع:  برای ساخت این گونه پله‌ها بررسی کردیم که از متریال‌های مختلفی استفاده می‌شود که طرح‌های متنوعی نیز دارند. با استفاده از این پله‌ها می‌توانید جذابیت خانه و دکوراسیون آن را دو چندان کنید. برای رنگ این پله‌ها نیز محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید رنگ مد نظرتان را از میان مدل‌های جذاب آن انتخاب کنید.
  • قابلیت نصب در محلی دیگر:  مونتاژ و دمونتاژ کردن پله پیش ساخته کار راحتی است و شما می‌توانید در صورت نیاز پله را باز کرده و در مکانی دیگر آن را نصب کنید. البته برخی از مدل‌های موجود در بازار چنین امکانی ندارند و بهتر است هنگام خرید این گزینه را از فروشنده بپرسید و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

    متریال پله پیش ساخته بتنی

در کارخانه تولید وبه محل پروژه منتقل می‌گردد. پله پیش ساخته بتنی براساس سفارش محل مورد اجرا (اندازه گیری دقیق ابعاد) هر واحد پله حجمی از پیش ساخته شده است که به محل مورد نظر انتقال داده شده و با قرار دادن و تثبیت در محل، پله تشکیل داده می‌شود.

پله‌های بتنی از پیش ساخته در ضخامت‌های مختلفی از ۴ سانتیمتر تا ۱۰ سانتیمتر ارائه می‌شوند که انتخاب ضخامت مناسب آن بسته به میزان تردد و نوع کاربری، حجم فضا، بستر اجرایی پله، طراحی داخلی و خواست طراح در هر دو مدل، مراقبت‌های نهایی و در پس از چند سال و یا بنا بر شرایط ایجاد شده، نیاز به ترمیم وجود دارد که در روند ترمیم، تناسب واحد پله ترمیم شده با واحدهای مجاور و یکسان و مشابه بودن بافت و سطح کار، اهمیت زیادی دارد.

اهمیت موارد ذکر شده در مرحله ترمیم، نیازمند تیم مجرب و استفاده از مواد ترمیمی و بتن با کیفیت و مشابه با مورد پایه‌ای دارد.

پیشنهاد می شود از صفحه سنگ فرش بتنی هنزا بازدید فرمایید.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.