ما توانستیم مبلمان بتنی را به عنوان محصول جدید هنزا به بازار ساخت و تولید سازه های بتنی در کشور معرفی کنیم. و در مقاله “مبلمان بتنی هنزا، زیبا و مقاوم” دیدیم که این محصول را که از مصالح ساختمانی هنزا است یه عنوان یک مصالح نوین و مدرن سازندگان فضاهای شهری مورد استقبال قرار داده­اند و به این ترتیب می بینیم که به تدریج در داخل ساختمان ها و فضاهای داخل خانه و همچنین فضاهای بیرونی و درون شهری از مبلمان بتنی به عنوان یک محصول استاندارد و پر طرفدار استفاده می شود.

برای آنکه بتوانیم به مبلمان بتنی زیبا و پر استقامتی دست پیدا کنیم، لازم است که ابتدا در مرحله طراحی، این محصول را به زیبایی طراحی کنیم و همچنین خلاقیت ها و نوآوری هایی که با مشاهده ایده های موجود این محصول به دست می آید، در طراحی آن به کار ببندیم. شرکت گام آبی فردا برای دست یابی به این هدف از طراحان خبره و با تجربه در زمینه طراحی مبلمان بتنی استفاده می کند. که همین مساله سبب شده محصولات مبلمان بتنی هنزا مورد استقبال همگان قرار گیرد.

تولید مبلمان بتنی هنزا با بتن الیافی

اما پس از پیمودن قدم اول یعنی داشتن یک طرح زیبا و خاص، برای آنکه بتوانیم به مبلمان بتنی مطلوبی دست پیدا کنیم، باید قدم دوم را به خوبی برداریم، که این قدم عبارت است از ساخت محصول. برای آنکه بتوانیم مرحله ساخت را نیز به خوبی طی کنیم، نیازمند توجه به دو امر می باشیم.

مساله اول استفاده از اجزا و مواد اولیه با کیفیتی است که هم بتوانند زیبایی مورد نظر را به محصول مبلمان بتنی تولید شده انتقال دهند و هم اینکه از جهت خصوصیات مکانیکی و مقاومتی، این محصول بتواند به خوبی استانداردهای لازم را تامین کنند. تا در نهایت مبلمان بتنی تولید شده که به دست مشتری می رسد بتواند دارای دوام و پایداری بالایی باشد و در برابر نیروهایی که در طول زمان بر آن وارد می شود به خوبی استقامت به خرج دهد.

همچنین دغدغه های هنری و زیبایی بصری مبلمان بتنی باید در حد اعلا باشد. به همین منظور شرکت گام آبی فردا در تولید مبلمان بتنی از بتن الیافی استفاده می کند که این بتن به جهت وجود الیافی که در ترکیب خود دارد، دارای امتیازات و فواید بسیاری نسبت به بتن معمولی می باشد که برای اطلاع از این مزیت ها می توانید به سلسله مقالاتی که در رابطه با بتن الیافی و از منطر کارشناسان هنزا نگاشته شده است، مراجعه نمایید.

پس بتن الیافی برگ برنده ای است که در محصولات مبلمان بتنی هنزا خود نمایی می کند، مساله دیگری که در مرحله ساخت لازم است مورد توجه قرار گیرد، چگونگی تولید است که در آن هم ظرافت های طرح از پیش ارائه شده به طور کامل پیاده شود و هم مصالح به گونه ای با هم آمیخته شده و اجرا شوند که مقاومت مبلمان بتنی حاصله کاهش پیدا نکند.

به همین منظور در تولید مبلمان بتنی در شرکت گام آبی فردا از روش ریخته گری استفاده می شود که جزئیات این روش را در نوشته “ریخته گری مبلمان بتنی” توضیح داده ایم. و شما می توانید برای آنکه اطلاعات بیشتری نسبت به مزایای این روش به دست آورید با متخصصان ما در هنزا تماس بگیرید. به علاوه صفحه محصولات هنزا جایی است که شما می توانید نمونه مبلمان بتنی تولیدی هنزا را در آن مشاهده نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *