انتخاب برگه

پوزولان افزودنی به جی اف آر سی / جی آر سی

ما در هنزا “تولید پیش ساخته جی اف آر سی / جی آر سی” را در دست تولید داریم. چون که جی اف آر سی / جی آر سی یک بتن الیافی است که توانسته توقعات ما را نسبت به بتن جابجا کند و برگی جدید را از قدرت علمی و تکنولوژیکی را در عرصه ساختمانی رو کند. همین امر سبب شده که متخصصان و محققان در این زمینه تلاش زیادی کنند و سعی کنند الیاف جدیدی را برای آنکه بتواند محصولاتی مقاوم تر تولید کنند، ابداع کنند و به این ترتیب بازدهی جی اف آر سی / جی آر سی را افزایش دهند.

یکی از مواد اولیه ای که افزودن آن می تواند تغییری شگرف در بهینه سازی جی اف آر سی / جی آر سی ایجاد کند، پوزولان است. مواد پوزولان یکی از مواد افزودنی به جی اف آر سی / جی آر سی است که باعث دوام طولانی مدت این کامپوزیت می شود. افزودن این مواد مانع شوره زنی جی اف آر سی / جی آر سی می گردد و همچنین چگالی سطحی آن را هنگامی که در صورت ریخته گری انجام می شود، افزایش می دهد و به این ترتیب کیفیت سطحی این محصول ارتقا پیدا می کند.

پوزولان افزودنی به جی اف آر سی / جی آر سی

باید دانست که پوزولان جزو مواد ساختمانی سبز می باشد که از محصولات فرعی صنعتی ساخته می شود و به پایداری سیمان و نهایتا بتن جی اف آر سی / جی آر سی کمک شایانی می کند و مزایای زیست محیطی را برای عملکرد بتن به ارمغان می آورد. و آسیبی به محیط زیست نمی رساند.

همچنین استفاده از پوزولان در جی اف آر سی / جی آر سی باعث می شود که این محصول نسبت به استانداردهای پیشرو در طراحی محیطی و انرژی (LEED) پیشرفت قابل اعتنایی داشته باشد. از شما نیز می خواهیم که پس از مشاهده صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا و دیدن نمونه کاربری های زیبای این محصول جهت آنکه نگاهی جامع تر به آن داشته باشید با کارشناسان ما در هنزا تماس بگیرید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *