سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی به دلیل آنکه این ظرفیت را دارد که در انواع حوزه ها به کار گرفته شود و سطوح را در بخش های مختلفی مانند پاسیوها، پارکینگ ها، پیاده رو ها، مسیرهای ماشین رو، مسیرهای درون پارک ها و باغ ها و غیره پوشش دهد. همانطور که در مقاله “خصوصیات سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی صنعتی” مشاهده نمودیم که همچنین می تواند در محیط هایی مانند کارگاه ها و کارخانه ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

اما در اینجا می خواهیم به سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی لمسی اشاره کنیم. کارکرد سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی لمسی آن است که به کسانی که از لحاظ سطح بینایی دچار مشکل هستند می تواند هشدار دهنده باشد تا بتوانند از طریق لمس سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی مسیر خود را ردیابی کنند.

البته تمام انواع سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی دارای بافتی هستند که از این جهت استانداردهایی دارند که لمس پا بر روی آن ها متفاوت از سطوح دیگر است، اما برای کاربردهایی که نیاز به برجستگی بیشتر و مشخص تر داریم لازم است از این نوع سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی لمسی بهره مند گردیم چرا که مسیریابی را با سهولت بیشتری برای ما فراهم می کند.

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی لمسی چیست؟

مزیت های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی لمسی:

  1. ویژگی های افزایش یافته در تامین مسیریابی راحت تر
  2. برای استفاده در مسیرهای شیب دار و منحنی بسیار ایده آل است.
  3. کاملا منطبق با استانداردهای ساخت و ساز برای افراد ناتوان است.
  4. در دو اندازه مختلف قابل دسترسی است.

البته توجه داشته باشید که می تواند طبق ملاحظات مختلف و از جمله تناسبات محیطی در رنگ های مختلفی نیز این محصول را در اختیار داشته و مورد استفاده قرار دهیم که بستگی به صلاحدید طراحان و مهندسانی دارد که قصد راه اندازی آن کفپوش را داشته باشند.

شما برای دسترسی به این افراد می تواندی با متخصصان ما در هنزا تماس بگیرید و با توجه به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا سفارش خود را بیان نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *