در نوشته “کفپوش سبز از چه موادی تشکیل می شود” از سری مقالات هنزا که در ارتباط با مصالح ساختمانی سبز می باشد به ارائه نظر کارشناسان هنزا در این باره پرداختیم و همانطور که بیان شد، این کفپوش های سبز دارای فواید بسیاری از لحاظ زیبایی و اقتصادی و استحکام برای خانه می باشند. به علاوه همانطور که متخصصان هنزا بر روی آن تاکید دارند می توانند به حفظ و ارتقای محیط زیست نیز کمک کنند. که یکی از دغدغه های اولیه امروز جامعه بشری می باشد.

در این نوشته از کارشناسان هنزا خواهیم پرسید که کفپوش های سبز از چه متریال و موادی ساخته می شوند و آیا تنها یک ماده و متریال است که می توان از آن کفپوش سبز تولید کرد یا اینکه تنوع در انتخاب در این زمینه وجود دارد؟

تنوع متریال تولید مصالح ساختمانی سبز

محققان هنزا می گویند که در چند دهه گذشته اگر شما می خواستید که در ساخت ساختمان خود از مصالح دوستدار محیط زیست استفاده کنید، باید هزینه های زیادی می پرداختید. در ضمن به گفته متخصصان هنزا آنچه در نهایت به عنوان نتیجه کار مشاهده می شد جنبه هنری زیادی نداشت و به آن زیبایی که شما انتظار داشتید به وجود نمی آمد.

اما به بیان تکنیسین های هنزا با یشرفت تکنولوژی های زیست محیطی این مساله دیگر به عنوان یک مشکل مطرح نبود. و در واقع کارشناسان توانستند مشکل قیمت را رفع کنند. به همین جهت به ترتیبی که متخصصان ما در هنزا اذعان می کنند امروزه طراحان می توانند مواد و متریال بسیاری را برای دستیابی به یک مصالح ساختمانی دوستدار محیط زیست معرفی کنند و آن ها را به کار گیرند.

همچنین دنیای طراحی پیشنهادات فوق العاده ای در زمینه طراحی با مصالح ساختمانی سبز پیش روی طراحان و سازندگان ساختمان ها قرار می دهد که آن ها می توانند در ساخت خانه های خود آن ها را انتخاب کنند. برای دیدن برخی از نمونه های این مصالح ساختمانی به صفحه محصولات هنزا مراجعه نمایید و هر گونه سفارش و درخواستی در این زمینه را با متخصصان ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *