انتخاب برگه

ایران GFRC / ایران GRC چیست؟

در ابتدا لازم به یادآوری است که ایران GFRC / ایران GRC که از محصولات نوین ساختمانی در جهان و همچنین در کشور ماست علاوه بر خصوصیات و مزیت های مکانیکی ای که دارد دارای خواص پایداری رنگ و بافت نیز می باشد که در نوشته “ماندگاری رنگ و شکل ایران GFRC / ایران GRC” هم بدان اشاره شد و همین مساله موجب شده که این محصول جزو بتن های ایده آل در ساخت و ساز به حساب آید.

اما بتن مسلح به الیاف شیشه یا همان ایران GFRC / ایران GRC در واقع اولین بار در اوایل دهه ۱۹۷۰ در کشور انگلستان به صنعت ساختمان معرفی شد. اما امروزه این محصول یکی از معروفترین و پر طرفدارترین مصالح ساختمانی نوین و مبتکرانه به حساب می آید که در قاره های مختلف از جمله آمریکا، اروپا، آسیا و خاورمیانه به کار می رود. و چنانچه بیان شد چندسالی است که ایران GFRC / ایران GRC توانسته در ساخت و سازهای داخلی جایگاه ویژه ای برای خود مهیا کند.

ایران GFRC / ایران GRC چیست؟

ایران GFRC / ایران GRC چیست؟

این محصول در واقع ترکیبی است از سیمان به همراه سنگدانه های ریز (ریزدانه های شن و ماسه)، آب، اکریلیک پلیمری، الیاف شیشه ای تقویت شده (فایبر گلاس) و مقداری افزودنی دیگر می باشد. در واقع در ایران GFRC / ایران GRC الیاف شیشه باعث تسلیح و تقویت بتن می شوند همانطور که آرماتورهای فولادی در بتن های معمولی این وظیفه را ایفا می کنند.

تاثیر تقویتی الیاف شیشه در ایران GFRC / ایران GRC را می توان در افزایش مقاومت های کششی و خمشی مشاهده کرد که نسبت به بتن معمولی، قابلیت تحمل نیروهای کششی و خمشی ایران GFRC / ایران GRC بسیار بیشتر است که باعث می شود بتوان از این محصول در دیوارهای نازک نیز استفاده کرد.

البته کارآیی این محصول منحصر به این نیست و برای کسف کارکردهای بیشتر آن بهتر است سری به صفحه ایران GFRC / ایران GRC هنزا بزنید و همچنین برای انتخاب بهترین گزینه های بتن الیافی جهت پوشش نمای ساختمان خود می توانید با کارشناسان ما در هنزا صحبت کنید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *