تنوع محصولات مبلمان بتنی سبب شده که در دکوراسیون خانه ها و ساختمان ها و اماکن تجاری و اداری و غیره انواع و اقسام سازه های مختلف تزئینی و غیر تزئینی را داشته باشیم که همگی با مبلمان بتنی ساخته می شوند و این ها توانسته باب جدیدی را در طراحی ها و معماری دکوراسیون داخلی و همچنین طراحی فضای باز بگشایند و دست طراحان خلاق را در این زمینه باز گذاشته اند.

آتشدان سیمانی نیز یکی دیگر از انواع مبلمان بتنی است که در این نوشته به آن خواهیم پرداخت. با مشاهده این سازه تصدیق خواهید کرد که این گونه از مبلمان بتنی بسیار خارق العاده و شگفت انگیز است و اینکه این سازه تماما از سیمان و بتن ساخته شده است به عنوان امتیازی برای آن محسوب می شود. در مقاله های پیشینم راجع به مبلمان بتنی مزیت این امر را متذکر شده ایم که جهت اطلاع می توانید به آن ها مراجعه نمایید.

آتشدان سیمانی، گونه ای متفاوت از مبلمان بتنی

وقتی که شما همه لوازم و وسایلی که می خواهید را در محیط بچینید، قرار گرفتن این آتشدان سیمانی در کنار سایر دکوراسیون مبلمان بتنی جلوه ای بسیار نفیس و خیره کننده به آن محیط می دهد که چشمان هر بیننده ای را میخکوب خود می کند. هر چند آتشندان سیمانی جزو آن دسته از مبلمان بتنی بسیار گرمابخش است و احساسی صمیمی را به فضا مب بخشد اما اگر بتوانید در طراحی آن را با برخی از سازه های مناسب و هماهنگ، هم ردیف کنید، این ویژگی را می توانید دو برابر کنید.

کنتراست میان رنگ و جنس آتش با مبلمان بتنی سبب می شود که خود به خود آتشدان سیمانی جلوه ای ویژه را با خود به همراه داشته باشد و نیاز چندانی به افزودن وسایل دیگر برای زیبایی نداشته باشد. در اینجا بهتر است که با کارشناسان هنزا در رابطه با شیوه های طراحی این محصول در تماس باشید یا اینکه جهت آشنایی بیشتر با مبلمان بتنی با صفحه محصولات هنزا در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *