امتیازاتی که سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی نسبت به دیگر مصالح ساختمانی که برای پوشش کف محوطه های مختلف دارد و در نوشته “مزایای سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی چیست؟” به آن ها اشاره شد، باعث گردیده که کاربرد آن روز به روز گسترش بیشتری پیدا کند.

به همین جهت آشنایی با ساز و کار ساخت و نصب آن اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. با کمی توجه در محیط اطراف خود امروزه می توانید نمونه هایی از کاربرد این محصول را مشاهده نمایید. برای دیدن برخی از پروژه های داخلی می توانید به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا مراجعه نمایید.

نمونه هایی از کاربرد سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

شاید در گذشته برخی متریال ها در ساخت کفپوش ها در اولویت بودند ولی با توجه به نکات ذکر شده در مقاله “برتری سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی نسبت به دیگر کفپوش ها” می توان گسترش کاربری این محصول را به خصوص در موارد زیر مشاهده نمود:

  1. پیاده رو ها
  2. پارکینگ ها و پاسیوها و سایر محوطه های ساختمانی
  3. ساخت برخی مسیرهای عبور و مرور وسایل نقلیه و جاده ها

موارد استفاده سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در شهرسازی

یکی از مواردی که باعث شده بتوان از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در محیط های بیرونی استفاده کرد که نه تنها در معرض عوامل آسیب زای محیطی مانند رطوبت و باران و گرد و خاک و مواد شیمیایی آلاینده و غیره قرار دارد، بلکه عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه نیز از روی آن صورت می پذیرد، این است که این محصول دارای مقاومت و پایداری بسیار زیادی است و می توان حداقل عمر آن را پنجاه سال تخمین زد و چه بسا با انجام برخی نکات نگهداری و بازسازی بتوان عمری بسیار بیشتر را از آن انتظار داشت.

برای آشنایی کامل تری در این رابطه بد نیست سری هم به نوشته “بتن، آسفالت و کفپوش در شهرسازی” بزنید. کارشناسان و متخصصان ما در هنزا آماده ارائه هر گونه مشاوره و خدماتی در این رابطه به مشتریان عزیز می باشند. [button link=”https://henza.net/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/”] تماس با ما[/button]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *