شاید در گذشته کمتر کسی تصور می کرد که بتوان از بتن بدون آنکه پوشش و مصالحی بر روی آن نصب گردد به عنوان نمای ساختمان ها و سازه های بزرگ و مردن استفاده شود. ولی بتن اکسپوز این تصور را تغییر داد. به جهت آنکه نشان داد می توان از بتن که قبلا به عنوان مصالحی استفاده می شده که عمدتا به دلیل استحکام بخشی در لایه های درونی سازه به کار گرفته می شده، اکنون می توان به عنوان مصالحی برای پوسس نما استفاده کرد و این همان بتن اکسپوز است.

FAQ

اما ممکن است سوالاتی پیش بیاید که ما این پرسش ها را در نوشته های قبلی پاسخگو بوده ایم و به جزئیات آن پرداخته ایم. پریسش هایی از قبیل:

  1. چه شیوه هایی برای نصب بتن اکسپوز وجود دارد و تفاوت آن ها در چیست؟
  2. آیا می توان با استفاده از روش جوشکاری پنل های بتن اکسپوز را به دیوار نما متصل کرد؟ که در این باره در مقاله “روش های مکانیکی نصب بتن اکسپوز چیست؟” صحبت کردیم.
  3. آیا می توان با پیچ و مهره یا پیچ و رولپلاک برای اتصال قطعات این محصول به نمای ساختمان استفاده کرد که در مقاله”چگونه پنل بتن اکسپوز را با پیچ به دیوار نصب کنیم؟” می توانید پاسخ این پرسش را مشاهده کنید.
  4. دلیل محبوبیت بتن اکسپوز چیست؟

چرا بتن اکسپوز مورد استقبال گسترده واقع شده است

دلایل استقبال از بتن اکسپوز

سوالات بیشتری را نیز می توان به این بخش اضافه نمود. اما در این بخش ما سعی داریم به صورت کلی به چند دلیل اصلی و عمده در محبوبیت این محصول بپردازیم و در ادامه با جزئیات بیشتری به تشریح هر یک از این ها ادامه خواهیم داد.

  1. کاهش قابل توجه هزینه ها به دلیل ارزان تر بودن بتن نسبت به سایر مصالح پوشش نما
  2. بخشیدن چهره ای خاص و سنعتی به ساختمان
  3. راحتی اچرای کار به خصوص برای ساختمان ها و سازه های بسیار بزرگ
  4. یکپارچگی و یکنواختی سطح

با توجه به موارد ذکر شده حال باید به صفحه بتن اکسپوز هنزا مراجعه کرده تا بتوانید با تنوع محصولات آشنا شوید. اگر در این رابطه قصد سفارش دارید می توانید سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی با متخصصان و کارشناسان ما در هنزا در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *