[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

برای اینکه بتوانیم پاسخ کاملی به این پرسش ارائه دهیم که “چرا مبلمان بتنی استفاده کنیم؟“، لازم است اطلاعات کافی درباره خصوصیات این محصول به دست آوریم. بسیاری از ما نگاهمان به بتن تنها به عنوان متریالی است که می توانیم بر روی آن راه برویم و یا بر روی آن رانندگی کنیم و یا در ساخت فندانسیون ساختمان از آن استفاده کنیم. ولی در واقع این نگاه باید تغییر کنید. زیرا می توان با ساخت این محصول کارکردهای متنوع تری از این محصول انتظار داشت. این بحث را در شاخه های زیر ادامه خواهیم داد:

  1. کارکردهای مختلف خانگی و اداری این محصول
  2. ورود به عصر جدید مبلمان های بتنی

کارکردهای مختلف خانگی و اداری مبلمان بتنی

همانطور که ذکر شد، امروزه شما می توانید کاربردهای مختلفی را از محصولات ساخته شده از بتن انتظار داشته باشید. مانند:

عصر جدید مبلمان بتنی در صنعت دکوراسیون

  1. استراحت کردن بر روی محصولات ساخته شده از بتن

  2. ساخت قفسه هایی برای نگه داشتن کتاب و یا وسایل آشپزخانه

  3. ساخت میز های غذاخوری

  4. استفاده از مبلمان بتنی در ساخت میزهایی برای اتاق های اداری و کنفرانس و غیره

برای مشاهده این محصول در شکل ها و طرح ها و اندازه های متنوع می توانید به صفحه مبلمان بتنی هنزا مراجعه نمایید.

ورود به عصر جدید مبلمان های بتنی

عصر جدیدی که در زمینه دکوراسیون به آن وارد شده ایم تغییراتی را به وجود آورده است. در این عصر شما با سازه های زیر رو به رو خواهید شد:

  1. میز غذاخوری از جنس بتن

  2. نیمکت

  3. قفسه های کتابخانه

  4. میزها و صندلی های مورد استفاده در پاسیو

امروزه طراحان و صنعتگرانی که در کار طراحی دکوراسیون و لوازم منزل هستند، در خیلی موارد به جای استفاده از مبلمان های چوبی برای ساخت قطعات منحصر به فرد مورد نظر خود از بتن استفاده می کنند که این کار می تواند یک حس ویژه و منحصر به فردی را به خانه ها و محل مار در محیط های داخلی و خارجی به دنبال بیاورد.

در نوشته “سه نکته درباره پیشرفت های مبلمان بتنی” نیز می توانید نشانه های بیشتری از این دوره جدید در عصر دکوراسیون را مشاهده نمایید. اگر شما هم می خواهید که از پیشتازان این عصر جدید باشید، کافی است سفارش مد نظر خود را با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا در میان بگذارید.

[button link=”https://henza.net/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/”] تماس با ما[/button]
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *