مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از افتتاح میدانگاه های بریانک و دریافت در تاریخ 25 شهریور خبر داد. پروژه متروی بریانک که با پنل های بتن اکسپوز و گلدانهای بتنی و پله های بتنی مجموعه هنزا تجهیز گشته، در اواخر شهریور ماه بهره برداری خواهد شد.

 

سازمان نوسازی شهر تهران:آغاز بهره برداری میدانگاه های دریافت و بریانک (مجهز به بتن اکسپوز هنزا)

 

“به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، کاوه حاجی علی اکبری با اعلام این خبر، تصریح کرد: میدانگاه بریانک در منطقه 10 با مساحت عرصه 12000 متر مربع، پیشتر فضایی رها شده بر روی ایستگاه متروی بریانک بود که با هدف تأمین بخشی از خدمات محله بریانک در حوزه های فرهنگی، تفریحی و فضای سبز، تقویت حضور ساکنان محله در عرصه عمومی، تقویت تعاملات اجتماعی و افزایش حس تعلق به محله، با تبدیل فضای رها شده به عرصه ای باکیفیت و تأمین خدمات مورد نیاز، ساماندهی و به فضای شهری رویدادپذیر تبدیل شده است.

به گفته علی اکبری، ساخت چندین باب مغازه، نصب تلویزیون شهری، اجرای زمین های ورزشی اسکیت، بسکتبال و زمین بازی کودکان، نصب فلاورباکس و نرده های حفاظتی، اجرای سرویس بهداشتی، اجرای رمپ استاندارد معلولین، اجرای پیاده روها در حاشیه پروژه و … از مهمترین اقدامات اجرایی در این میدانگاه است.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص میدانگاه دریافت، توضیح داد: میدانگاه دریافت، به مساحت عرصه 10000 مترمربع، مجموعه ای فرهنگی، ورزشی و خدماتی و فضای باز شهری است که در محله یافت آباد جنوبی در منطقه 18 واقع شده و دارای زمین چمن مصنوعی، کتابخانه، مهدکودک، رستوران، واحدهای تجاری، سرویس بهداشتی و …. است.

علی اکبری عنوان کرد: عملیات اجرایی هر دو میدانگاه در اواخر سال 1399 آغاز شده و در حال حاضر، ساخت و تجهیز فضای باز هر دو میدانگاه به اتمام رسیده و پروژه ها در مراحل پایانی اجرا و تکمیل اقدامات ساختمانی قرار دارند و طبق هماهنگی های به عمل آمده، این دو میدانگاه در تاریخ 25 شهریورماه به بهره برداری خواهند رسید.”

برای مشاهده خبر روی لینک کلیک نمایید.

          سازمان نوسازی شهر تهران:آغاز بهره برداری میدانگاه های دریافت و بریانک (مجهز به بتن اکسپوز هنزا)

برای مشاهده محصولات سنگفرش بتنی / پله بتنی / گلدان بتنی هنزا  می توانید به منوی محصولات در بالای صفحه مراجعه نمایید.

**تهیه شده در واحد فروش، سبا اعلمی*

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *