بیشتر ما وقتی که در مورد بتن صحبت می شود، تصور اولیه مان آن است که این محصول تنها برای آن است که بر روی آن راه برویم و یا رانندگی کنیم و یا برای ساخت فندانسیون ساختمان ها از آن بهره ببریم. شاید هرگز به ذهنمان نرسد که این محصول می تواند کارآیی مبلمان بتنی مانند موارد زیر را نیز برای ما در پی داشته باشد:

  1. وسیله ای که بتوانیم بر روی آن لم بدهیم و استراحت کنیم.
  2. وسیله ای که بتوانیم بر روی آن بنشینیم و غذا بخوریم.
  3. وسیله ای برای نگهداری کتاب ها و وسایل تزئینی و دکوری.
  4. استفاده از آن برای مبلمان یک اتاق کنفرانس و یا اداره.

این ها بخشی از کارکردهای دیگر این محصول است که تحت عنوان مبلمان بتنی قرار می گیرد. در عصر جدید از این محصول برای ساخت میز غذاخوری، قفسه کتاب ها، سطح بالایی کانتر آشپزخانه، صندلی و همچنین مبلمان پاسیو استفاده می شود.

بیشتر طراحان مبلمان و صنعتگرانی که برای ساخت مبلمان از چوب و دیگر متریال ها استفاده می کردند، امروزه آن ها را کنار گذاشته و به دلیل مزایای عدیده ای که این بتن داراست، به سمت طراحی و ساخت مبلمان بتنی گرایش پیدا کرده اند. این کار باعث می شود که بتوانند فضایی را طراحی کنند که یک حس منحصر به فرد را برای خانه ها و محل کار به ارمغان آورد که استفاده از آن هم می تواند در محیط های داخلی و هم در محیط های خارجی باشد.

دلایل محبوبیت مبلمان بتنی

برای مشاهده میزان خلاقیتی که می توان در تولید این محصولات به کار برد، می توانید به نوشته “معرفی چند نمونه خارق العاده مبلمان بتنی” مراجعه نمایید. در این بخش می خواهیم به دلایل محبوبیت و استقبال زیادی که از این محصول به عمل آمده، بپردازیم. تا آن دسته از کسانی که با مفهوم مبلمان بتنی آشنا نیستند و تصوری از این ندارند که چرا طراحان به سمت استفاده از این محصول گرویده اند.

چرا مبلمان بتنی؟

بتن یکی از قدیمی ترین، مستحکم ترین و با دوام ترین مصالح ساختمانی است که بشر توانسته است تا کنون آن را بسازد. از طرفی به دلیل آن که این محصول ترکیبی از اجزای مختلف است، می توان با تغییر در نسبت اجزای به کار رفته انواع مختلفی از آن را تولید نمود که هر یک می تواند متناسب با کاربردی خاص و ویژه از این محصول باشد و نیاز مخصوصی را برآورده سازد. بنابراین در تنوع آن محدودیتی جز خلاقیت و نوآوری طراحان و معماران وجود ندارد.

چرا مبلمان بتنی؟

یکی از مقالاتی که می تواند به خوبی تنوع بالای محصولات مبلمان بتنی را برای شما به نمایش بگذارد، مقاله “چه انواعی از بتن در ساخت مبلمان به کار گرفته می شوند؟” می باشد. البته یکی دیگر از منابعی که می تواند در این راستا ایده های نوآورانه ای پیش روی شما قرار دهد، صفحه مبلمان بتنی هنزا می باشد که در آن می توانید با خلاقیت متخصصان و تیم تخصصی ما آشنا شوید.

اگر شما برای منزل یا محل کار خود نیاز به استفاده از مبلمان بتنی دارید، تنها کافی است که سفارش خود را با متخصصان ما در هنزا مطرح نمایید و بهترین نتیجه را مطابق میل خود دریافت نمایید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *