پس از آنکه در نوشته “معرفی چند مبلمان بتنی خلاقانه” با چند نمونه برجسته و شگفت انگیز مبلمان بتنی آشنا شدیم، جا دارد که دراین مقاله این مبحث را ادامه دهیم و به معرفی چند نمونه دیگر از آن بپردازیم.

بار بتنی (Concrete Bar)

محصولات کاردبردی و زبای مبلمان بتنی

این مبلمان بتنی یک میز بسیار زیبا است که با روکش ترک دار جلا داده شده است. یعنی روکش آن دارای طرح ترک می باشد که بر روی آن ترک های به رنگ سیاه و سفید حک شده است. آنچه درباره طراحی این مبلمان بتنی بسیار شگفت است، آن است که به تمامی از بتن ساخته شده است و در ساخت آن متریال دیگری به کار نرفته است، اما لایه بیرونی آن توسط یک لاک زیبا و خوش نقش، پوشش داده شده است که:

  1. هم به زیبایی این محصول افزوده است.
  2. هم اینکه باعث افزایش مقاومت سطحی آن گردیده است.

کاسه آتش بتنی (Concrete Fire Bowl)

این محصول یکی دیگر از محصولات کاربردی و زیبای مبلمان بتنی می باشد. یکی از خوبی های این محصول آن است که به راحتی هر چه تمام تر قابل ساخت است. یعنی اگر شما مواد اولیه بتنی در اختیارد اشته باشید می توانید با مشاهده یک ویدئوی آموزشی خودتان این محصول زیبای مبلمان بتنی را بسازید. البته مشخص است که برای بهره مندی از زیبایی و ظرافت های بیشتر می توانید درخواست این محصول را با مشاوران و متخصصان ما در هنزا در میان بگذارید.[button link=”https://henza.net/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/”] تماس با ما[/button]

کاسه آتش بتنی (Concrete Fire Bowl)

جمع شدن با دوستان در اطراف آتشی که درون این نوع کاسه آتشی ساخته شده از بتن قرار دارد، می تواند فضایی گرم و صمیمی بیافریند. علاوه بر آن که می توانید از یک پایه زیبا نیز به همراه آن استفاده کنید ککه بر سادگی آن غلبه کند. به این ترتیب می توان یک محصول پر کاربرد را به سادگی تولید نمود.

برای آشنایی با شیوه تولید انواع این سازه ها می توانید به صفحه “چگونه مبلمان بتنی بسازیم؟” مراجعه کنید و همچنین برای سفارش این محصولات زیبا بهتر است به صفحه مبلمان بتنی هنزا مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *