در نوشته “آشنایی با مبلمان بتنی ریخته گری” با یکی از انواع پرکاربرد این سازه آشنا شدیم. اما صرفنظر از اینکه از چه نوع بتنی برای ساخت این محصول استفاده کرده اید و یا قصد استفاده دارید، حتما برایتان اهمیت دارد که چگونه بتوانید از محصول خود مراقبت و نگهداری نمایید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

نگهداری از مبلمان بتنی

ممکن از چگونگی تمیز کردن این محصول به نظر کاری پیش پا افتاده بیاید که نیاز به وسایل، ابزار یا مهارت خاصی ندارد. این سخن از جهت درست است، زیرا شما می توانید با استفاده از برخی ابزارها مبلمان بتنی خود را تمیز نمایید که عبارتند از:

  1. صابون
  2. آب
  3. آب پر فشار

شیوه های حفاظت از مبلمان بتنی

به این ترتیب و با استفاده از وسایل فوق می توانید سطح مبلمان بتنی خود را پاک کنید. اما مسئله این است که اگر لکه های خاصی بر روی این متریال افتاده باشد، کار کمی پیچیده تر می گردد و برای زدودن آن لکه های نیاز به زحمت و تلاش بیشتری خواهید داشت. اما لکه ها چگونه بر روی این محصول ایجاد می شوند؟

دلیل به وجود آمدن لکه بر روی بتن آن است که این متریال، ماده ای متخلخل است و درون آن فضاهای خالی وجود دارد. به همین دلیل مواد مایعی که در تماس با آن قرار گیرند را جذب می کند و این مواد پتانسیل آن را دارند که رنگ مواد داخل فضاهای خالی را تغییر دهند. بنابراین لکه هایی در عمق مبلمان بتنی می تواند ایجاد شود که جهت زدودن آن ها بهتر است با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا تماس برقرار نمایید.

همچنین درباره راهکارهای برطرف کردن این لکه ها می توانید به مطالعه نوشته “چگونه لکه ها را از روی میزهای بتنی بزداییم؟” بپردازید. در این صورت می توانید محصولاتی زیبا و شکیل مانند آنچه در صفحه مبلمان بتنی هنزا موجود است، داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *