انتخاب برگه

جی اف آر سی / جی آر سی در تولید پیشخوان

طبق مقاله “جی اف آر سی / جی آر سی به چه میکسری نیاز دارد؟” دیدیم که برای آنکه احزای اولیه و مواد تشکیل دهنده این محصول در مرحله اختلاط با هم ترکیب شوند، می توان از میکسرهای مختلفی استفاده کرد که انتخاب این میکسرها وابسته به کاربرد محصول و هزینه های مصرفی آن است. اما این نوشته را اختصاص به موضوعات زیر خواهیم داد:

  1. استفاده از رنگ یکپارچه در تولید GFRC / GRC
  2. ساخت پیشخوان با GFRC / GRC بدون روکش

استفاده از رنگ یکپارچه در تولید GFRC / GRC

برای پوشش سطح رویی پیشخوان ها معمولا از یک روکش سطحی استفاده می شود که دارای رنگی یکپارچه است. به همین دلیل انتخاب جی اف آر سی / جی آر سی انتخابی اساسی برای این محصول است. البته گاهی می توان برای ساخت  سطح پیشخوان ها از بتن الیافی با رنگ اسیدی استفاده کرد ولی معمولا استفاده از رنگ یکپارچه در موارد زیر مشتریان بیشتری دارد:

  1. ساخت سطح پیشخوان ها (countertop) توسط GFRC / GRC

  2. ساخت سازه اطراف شومینه ها توسط جی اف آر سی / جی آر سی

متخصصان ما در هنزا در تولید سطوح پیشخوان معمولا این محصول را با براقیت بالا تولید کرده و جلا می دهند، هر چند تنوع مورد نظر مشتری قابل ارائه است و شما می توانید برای آشنا شدن با بخشی از این تنوع به صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا مراجعه نمایید.

ساخت پیشخوان با GFRC / GRC بدون روکش

هرچند اگر سطح پیشخوان ساخته شده توسط جی اف آر سی / جی آر سی را بدون روکش پولیش کنیم، باعث نمایان شدن الیاف شیشه به کار رفته در محصول می شود، ولی برخی از سازندگان و طراحان مایل به نمایش گذاشتن فایبرگلاس در سطح محصول هستند. برای محو شدن اثر الیاف دو شیوه را می توان به کمک گرفت:

 

  1. سیاه قلم کردن سطح توسط اسید

  2. شستن سطح جی اف آر سی / جی آر سی با اسید

برای آشنایی با این شیوه ها می توانید به مقاله “اسید شویی سطح پیشخوان بتنی” مراجعه نمایید. همجنین پیشنهاد می گردد که برای استفاده از انواع روش های موجود با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا ارتباط برقرار نمایید.

تماس با ما

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.