در مقاله “معماری با جی اف آر سی / جی آر سی” گفته شد که یکی از عواملی که باعث استقبال گسترده معماران و طراحان نمای از جی اف آر سی / جی آر سی شده، انعطاف پذیری و قابلیت طراحی های متنوع و نوآورانه توسط این محصول است. اما در اینجا می خواهیم به نکته دیگری درباره جی اف آر سی / جی آر سی که فاکتوری مهم در گسترش استفاده از آن است، اشاره نماییم.

مقاومت جی اف آر سی / جی آر سی در برابر عوامل خارجی

جی اف آر سی / جی آر سی در برابر عوامل زیر از خود مقاومت خوبی نشان می دهد:

  1. شرایط مختلف آب و هوایی مانند باران های اسیدی یا اشعه ماوراء بنفش
  2. آتش سوزی
  3. خوردگی

استفاده از جی اف آر سی / جی آر سی در بازسازی

مقاومت و پایداری خوبی که این محصول در برابر عوامل یاد شده داردف سبب گردیده که از آن به عنوان یکی از مصالح ساختمانی اصلی در بازسازی بناهای تاریخی استفاده گردد. به جهت کیفیت و جلوه بی نظیری که ساختمان های ساخته شده با نمای جی اف آر سی / جی آر سی دارند، شرکت هنزا در انجام پروژه های معماری بزرگ، کاملا موفق بوده است. در مقاله “فناوری در معماری” بشتر به نقش سازنده این متریال در معماری های نوین اشاره شده است.

امروزه می توانیم مراکز خرید، ایستگاه های زیرزمینی، ساختمان های مسکونی و تجاری، اوتل ها و پروژه های قابل توجه دیگری را در سرتاسر جهان مشاهده کنیم که در طراحی و ساخت و معماری آن ها از جی اف آر سی / جی آر سی بهره برده شده است.

شما می توانید برای آنکه ایده های قابل اجرا توسط این محصول را مشاهده نمایید و پروژه های بزرگ داخلی را که در ساخت و معماری آن ها از این متریال بهره برده شده را ببینید، به صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا مراجعه نمایید. به علاوه توصیه ما به شما این است که در صورت نیاز به استفاده از این محصول حتما از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما در هنزا بهره مند گردید.[button link=”https://henza.net/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/”] مشاوره با کارشناسان هنزا[/button]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *