[box] وقتی شما سازه ای می سازید به این امید آن را بالا می برید که بتواند برای همیشه برای شما کارآیی داشته باشد و دچار هیچ صدمه و نقصی نگردد. اما لازمه گذر زمان و در تماس بودن با عنصر دیگر و عوامل تخریبی که در محیط است، این است که به هر حال پس از مدت زمانی ممکن است بخشی از سازه تخریب شود و این را به عنوان یک واقعیت برای همه سازه ها و مصالح ساختمانی و از جمله جی اف آر سی / جی آر سی باید پذیرفت.[/box]

سبک وزن بودن جی اف آر سی / جی آر سی

گفته شد که استفاده از جی اف آر سی / جی آر سی مزیت های زیادی به دنبال دارد، و این فواید به دلیل آن است که این محصول می تواند در اندازه ای کوچکتر و ضخامتی کمتر تولید شود ولی همچنان همان میزان کارآیی و قدرت را داشته باشد که قطعات ضخیم تر بتن معمولی دارند. در مورد فواید وزن پایین این محصول بهتر است به نوشته “وزن کم جی اف آر سی / جی آر سی چه امتیازی به همراه دارد؟” مراجعه نمایید.

آیا جی اف آر سی / جی آر سی قابل بازسازی است؟

ویژگی های مطلوب طراحان

در مقاله “چه خصوصیانی در جی اف آر سی / جی آر سی مطلوب طراحان است؟” به برخی از مشخصاتی که در جی اف آر سی / جی آر سی وجود دارد و مورد پسند و دلخواه طراحان است از آن جهت که اجازه طراحی های خارق العاده بیشتری به آن ها می دهد پرداختیم، از جمله:

  1. مقاومت کششی بالا
  2. مقاومت خمشی بالا
  3. انعطاف پذیری و تطبیق پذیری با سایر عناصر ساختمانی

اما یکی دیگر از مواردی که در اینجا به عنوان عامل مطلوب برای معماران ذکر می کنیم، قابلیت تعمیر است. و جی اف آر سی / جی آر سی به دلیل آنکه دارای وزن سبک و قطعاتی با ضخامت پایین است می تواند در صورت خرابی و معیوب شدن توسط معماران بازسازی شود. که این امر به شیوه های مختلفی از جمله تعویض قطعه معیوب امکان پذیر است.

در مورد شیوه های دیگر در بازسازی این محصول می توانید با تکنسین های ما در هنزا تماس گرفته و گفتگو نمایید. به علاوه به شما پیشنهاد می شود که برخی از نمونه های جدید اجرایی این محصول را در صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا دنبال نمایید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *