[box] این آزادی که ما قادر هستیم پنل های جی اف آر سی / جی آر سی را به شکل دلخواه درآوریم به طراحان این امکان را می دهد که بتوانند پروژه های جسورانه و نوآورانه خود را به منصه ظهور آورند.[/box]

جی اف آر سی / جی آر سی متریال نوظهور در صنعت ساخت و ساز است که توانسته به تدریج جایگاه ویژه ای را در کاربردهای بخش های مختلف ساختمانی به دست آورد. از جمله در ساخت نما می توان به نقش ویژه این مصالح اشاره نمود که می توانید با نمونه هایی از آن در مقاله “پنل های دیواری ساخته شده از جی اف آر سی / جی آر سی” آشنا شوید.

خصوصیات و کاربردهای جی اف آر سی / جی آر سی

برای این محصول کاربردهای بسیار گسترده ای را می توان بر شمرد که این کارکردها به دلیل عواملی از جمله فاکتورهای زیر می باشند:

  1. تراکم و چگالی بالای محصول
  2. قابلیت شکل دهی به سطح آن به دلیل انعطاف پذیری
  3. پلاستیسیته خرق العاده که به دلیل کرنش قابل توجهی است که دارد.

این ویژگی ها باعث شده که بتوان از این محصول در مواردی از جمله کاربردهای زیر استفاده نمود:

  1. ساخت دیوارها
  2. پوشش ها و روکش ها
  3. صفحه های آکوستیک

پنل های دیواری آکوستیک (Acoustic) جی اف آر سی / جی آر سی

این آزادی که ما قادر هستیم پنل های جی اف آر سی / جی آر سی را به شکل دلخواه درآوریم به طراحان این امکان را می دهد که بتوانند پروژه های جسورانه و نوآورانه خود را به منصه ظهور آورند. به این ترتیب یک طراح می تواند با خلق پروژه های عظیم و طرح های شگفت با کمک جی اف آر سی / جی آر سی یک سالم کنسرت و یا یک ساختمان کنگره و یا یک بنای مذهبی یا نمایشی را به یک شاهکار خارق العاده از نظر زیبایی شناسی، هنری و معماری تبدیل نماید.

ویژگی آکوستیک جی اف آر سی / جی آر سی

جی اف آر سی / جی آر سی متریالی است که دارای خاصیت جذب صدا است. بنابراین اگر به دنبال ساخت اتاقی هستید که ویژگی آکوستیک دیوارهای آن برای شما اهمیت ویژه ای دارد، بهترین گزینه انتخاب جی اف آر سی / جی آر سی است. زیرا نه تنها می تواند خصوصیت آکوستیک و جذب صدا را برای شما فراهم نماید، بلکه شما لازم نیست زیبایی را دراین میانه قربانی کنید، زیرا این محصول می تواند ویژگی های معماری و هنری مد نظر شما را نیز همچنان به همراه داشته باشد.

بنابراین هنگام بهره مندی از جی اف آر سی / جی آر سی شما مجبور نخواهید بود بین ویژگی آکوستیک و ویژگی های زیبایی شناختی و معماری یکی را انتخاب نمایید. زیرا استفاده از این محصول به شما ظرفیت در اختیار داشتن و بهره مندی از هر دو خصوصیت را عطا می کند. هم به این ترتیب عملکرد مطلوبی را از دیوار انتظار خواهید داشت و هم دارای جلوه بصری مطلوبی است.

مراجعه به صفحه “سقف سازی یا پنل سازی آکوستیک” می تواند آشنایی بیشتری با این محصول را برای شما فراهم نماید. یکی دیگر از مشخصات این محصول آن است که امکانمونتاژ قطعات با اشکال و اندازه های مختلف را چنانکه در نوشته “مونتاژ جی اف آر سی / جی آر سی چگونه است؟” آمده، فراهم می نماید.

در آخر برای کسب ایده های جدید و خلاقانه می توانید به صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا سری بزنید و در صورت تمایل برای استفاده از این مصالح می توانید با کارشناسان ما در هنزا ارتباط برقرار نمایید.[button link=”https://henza.net/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/”] تماس با ما[/button]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *