بتن اکسپوز به بتنی گفته می شود که بدون هرگونه پوششی در معرض دید قرار می گیرد. دلیل این نامگذاری در آن است که پیش از آن بتن معمولا در لایه های درونی سازه ها و جهت استحکام بخشی به آن مورد استفاده قرار می گرفت. ولی همانطور که در نوشته “ساخت اکسسوری و لوازم جانبی با بتن اکسپوز” نیز مشاهده نمودیم. امروز علاوه بر این کاربرد، کارکردهای متعدد دیگری نیز از این حصول جهت پوشش نمای سازه های مختلف انتظار می رود. در ادامه موضوعات زیر را دنبال می کنیم.

  1. استفاده از بتن اکسپوز جهت پوشش دیوارها
  2. همراهی تیم هنزا در اجرای بتن نما

استفاده از بتن اکسپوز جهت پوشش دیوارها

یکی از کاربردهای اولیه این محصول کاور کردن دیوارهای بیرونی یا داخلی ساختمان ها است که مورد استقبال بسیاری از معماران قرار گرفته است. برخی از بخش های ساختمانی که می توان کاربرد این محصول را بیشتر مشاهده نمود عبارتند از:

بتن اکسپوز چشم اندازی دیدنی برای ساختمان شما

1.        زینت بخشی به دیوارهای فضاها و اتاق های پذیرایی

2.       فضاهای پذیرش رستوران ها، هتل ها و لابی هایی با ظرافت ها معماری

3.      استفاده از بتن اکسپوز در ساخت دیوارهای کتابخانه و سال های غذاخوری

برای آنکه بتوانید یک چشم انداز شگفت انگیز و خارق العاده برای محیط زندگی یا فضای کاری خود به وجود آورید، می توانید با استفاده از خلاقیت و نوآوری های طراحان هنزا، استفاده از بتن نما را مد نظر قرار دهید. برخی از نمونه های خلاقانه این محصول را می توانید در صفحه “کاشی ها و پنل های بتن اکسپوز” مشاهده نمایید.

همراهی هنزا در اجرای بتن اکسپوز

تیم هنزا در مسیر اجرای محصولات بتنی از قدم اول تا انتهای مسیر همراهی خوب و مطمئن برای مشتری است. ما سعی داریم که در ارتباط نزدیک با مشتریان سازه های خود از مرحله سفارش و طراحی تا مرحله نصب و اجرا باشیم تا به این ترتیب بتوانیم در هر مرحله از فرآیند اجرای بتن اکسپوز نظرات و خواسته های مشتریان را مد نظر قرار داده و به کار ببندیم و به این ترتیب رضایت او را از نتیجه نهایی تضمین کنیم.

 

استفاده از بتن اکسپوز جهت پوشش دیوارها

 

در ادامه چند ویژگی برجسته که ما را از سایرین متمایز می کند، مورد اشاره قرار خواهیم داد:

1.        ما سعی داریم که اجرای بتن اکسپوز برای هر مشتری ویژه و خاص محیط او باشد و یک نمونه غیر تکراری و اصیل ارائه دهیم.

2.       تیم طراحی هنزا سعی دارد که محصول مورد نظر در هماهنگی کامل با اقتضائات و کاربری پروژه باشد.

3.      یکی از راه های خاص کردن بتن اکسپوز بافت های متنوعی است که می توان بر روی آن اجرا نمود. مانند: بافت تخته چوبی، شیاردار، الگوهای هندسی و جلوه سنگی و بی شمار بافت های متنوع و دلنشین دیگر که می توانید برخی از نمونه های آن را در صفحه بتن اکسپوز هنزا دنبال کنید.

4.       تلفیق کردن این بتن ها با سایر عناصر زیبایی بخش مانند تعبیه لامپ ها جهت نورپردازی درون آن ها می تواند گزینه مطلوبی جهت افزایش زیبایی این محصول باشد که در نوشته “جلوه هایی خاص و ویژه با بتن اکسپوز” به این مسئله اشاره نمودیم.

 

به این منظور می توان برش هایی را با جت آب و یا در مرحله ریخته گری در دل آن ایحاد نمود. در صورت تمایل جهت برخورداری از این متریال می توانید با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا تماس حاصل نمایید.

[button link=”https://henza.net/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/”] تماس با ما[/button]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *