در تصویر زیر می توانید یک مبلمان بتنی بازیافتی را مشاهده کنید که به صورت یک صندلی مینیمال و زیبا ساخته شده است. کاربرد متنوعی را می توان برای این محصول در نظر گرفت تا آنجا که قوه تخیل شما به شما اجازه می دهد. از جمله مواردی که برای کاربرد این محصول می توان به آن اشاره کرد، عبارتند از:

  1. استفاده از آن به عنوان یک میز همراه راحت
  2. یک میز عسلی مفید
  3. یک صندلی زیبا

این ها بخشی از کاربردهایی است که می توان از این محصول مبلمان بتنی انتظار داشت. به علاوه لازم است دقت داشته باشید که طراحان باهوش ما یک درپوش پیچی را به همراه یک قطعه پلی اتیلن سبک طراحی کرده اند که می توان آن را با شن پر کرد. به این ترتیب وزن آن چند برابر شده و ثبات بیشتری به آن می بخشد که به سادگی قابل جابجایی نخواهد بود. که اگر بخواهید در یک جای ثابت از این محصول استفاده کنید، مفید خواهد بود.

صندلی مبلمان بتنی بازیافتی

همانطور که در نوشته “استفاده از مبلمان بتنی در اداره” بیان شد، استفاده از انواع این محصول می تواند در محل های اداری و یا مسکونی باشد. با توجه به جلوه این محصول که الهام گرفته از بلوک های ساختمانی است می توان یک شبح معماری خیره کننده و ایده آل را توسط آن در خانه های مدرن برپا نمود.

مبلمان بتنی نسبت به دیگر متریال های سازنده دوام و ماندگاری بیشتری را برای شما تضمین می کند. در صفحه مبلمان بتنی هنزا می توانید انواع گسترده این محصول را مشاهده کنید. در صورت انتخاب هر یک از آن ها می توانید آن را در طرح ها و رنگ های مختلف از طریق ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا سفارش دهید. تا به این ترتیب در اسرع وقت محصول مورد نظر خود را دریافت نمایید.

[button link=”https://henza.net/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/”] تماس با ما[/button]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *