جی اف آر سی / جی آر سی نه تنها برای ساخت نمای ساختمان ها به کار می رود که در نوشته “پنل های دیواری ساخته شده از جی اف آر سی / جی آر سی” به آن پرداختیم، بلکه در ساخت سازه های دیگر داخلی خانه ها و همچنین سازه های تزئینی و غیره به کار می رود که یک دلیل آن مقاومت بالا و طرح پذیری اش می باشد. اما تنها این مزیت نیست که علت گرایش زیاد افراد به سوی این محصول شده است، بلکه سادگی اجرا و نصب نیز به آن کمک کرده است و در این نوشته مورد توجه قرار می گیرد.

مونتاژ ساده جی اف آر سی / جی آر سی

دو عامل در کنار هم سبب می شود که در کنار هم چیدن و مونتاژ پنل های جی اف آر سی / جی آر سی کاری ساده و بی دردسر باشد. این دو عامل عبارت است از:

  1. سبک بودن وزن این محصول که به دلیل وجود الیاف شیشه در آن است. اطلاعات بیشتر درباره ساختار این محصول را می توانید در صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا دنبال نمایید.
  2. می تواند تنش های کششی بالا را تحکل کند که دلیل آن توزیع تنش در سرتاسر سازه توسط رشته های الیاف شیشه می باشد.

مونتاژ جی اف آر سی / جی آر سی چگونه است

به همین جهت مخاطره و ریسک خراب شدن و شکستن که معمولا هنگام جابجایی مصالح ساختمانی و یا هنگام نصب آن ها در محل وجود دارد، جی اف آر سی / جی آر سی را تهدید نمی کند و با خیال راحت می توان پنل های این متریال را حمل و نقل نموده و نصب کرد. در این رابطه بهتر است مقاله “چگونه بدون شکستن پنل های بزرگ جی اف آر سی / جی آر سی را جابجا نماییم” را نیز مطالعه نمایید.

برای حمل و نقل، جابجایی و مونتاژ جی اف آر سی / جی آر سی مراعات استانداردهای بین المللی جابجایی کافی است و نیازی به انجام اختیاط های بیشتر در این زمینه وجود ندارد. شما نیز می توانید برای نصب راحت و مطمئن و زیبای نمای خود به کارشناسان و متخصصان ما در هنزا مراجعه نمایید.[button link=”https://henza.net/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/”] ارتباط با کارشناسان هنزا[/button]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *