اگر مقاله “عصر جدید مبلمان بتنی در صنعت دکوراسیون” را مطالعه کرده باشید، دریافته اید که در عصر صنعتی امروز که تلفیق هنر و قدرت است محصولات ساخته شده از بتن جایگاهی ویژه دارند و بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. اما این نوشته مخصوص کسانی است که همچنان در به کار گیری این محصول دچار تردید هستند و در حال مقایسه این محصول با سایر نمونه های مشابه هستند که شامل قسمت های زیر است:

  1. چرا استفاده از مبلمان ساخته شده از بتن بهترین گزینه است؟
  2. چند کیفیت مهم این سازه دکوراتیو

چرا استفاده از مبلمان بتنی بهترین گزینه است؟

بتن یکی از قدیمی ترین و در عین حال قویترین و با دوام ترین متریال هایی است که تا به امروز بشر ساخته است. بکی از طراحان برجسته درباره این محصول می گوید که تنها چیزی که می تواند کاربرد آن را محدود کند، خلاقیت و قدرت تصور طراحان است. یعنی مبلمان بتنی را که بتوانند با نیروی تخیل و نوآوری تصور کنند، می توان با این محصول آن را خلق کرد. که این ویژگی را مرهون عوامل زیر است:

  1. مخلوط بودن این محصول (mixed)

  2. ریخته بودن آن (poured)

طراحی های امروزی مبلمان بتنی

چند کیفیت مهم مبلمان بتنی

برشمردن برخی از ویژگی های این محصول می تواند انگیزه کافی برای استفاده از آن ایجاد کندو همچنین می توانید تصاویر مربوط به این محصول را در صفحه مبلمان بتنی هنزا دنبال نمایید.

  1. به دلیل آن که بتن متریالی انعطاف پذیر است، می توان آن را به شکل قالب های مختلف که دارای منحنی های نرم و ظریف، قالب گیری کرد و همچنین با رنگ های گرم و آرامش بخش آن را رنگ آمیزی نمود.

  2. برای آنکه مبلمان بتنی دارای جلوه ای برجسته و امروزی باشد، می توان این متریال را در شکل های هندسی جالبی طراحی نمود و همچنین از رنگ های سبک و روشن در ساخت آن بهره برد.

برخی از این طراحی های خاص و مدرن را می توان در صفحه “طراحی های امروزی محصولات ساخته شده از بتن” دنبال نمود. اگر خواهان بهره مندی از این محصول با طرح های خاص آن هستید، می توانید با متخصصان ما در هنزا ارتباط برقرار کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *