انتخاب برگه

استفاده از سیلر در نگهداری سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

در مقاله “سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی؛ روش اجرا و نگهداری” ذکر شد که این محصول نسبت به دیگر انواع کفپوش ها قابلیت تحمل چند برابر فشار را دارد. اما علاوه بر این ویژگی لازم به ذکر است که اگر این سازه را با استانداردهای بالا تولید نماییم می توان دو ویژگی شاخص دیگر را در آن سراغ گرفت:

  1. ماندگاری بالا که می توان گفت برای سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی می توان یک عمر دوام را تضمین نمود.
  2. یکپارچگی ویکنواختی سطح

مراقبت از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

در نوشته “دستورالعمل های حفاظت از کفپوش های بتنی” توصیه های مفیدی درباره نگهداری از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی ارائه شده است. اما در اینجا قصد داریم به یکی دیگر از نکات محافظتی از این محصول اشاره نماییم. معمولا ممکن است که در گذر زمان، این سازه ملایمت و نرمی سطح خود را از دست بدهد. به خصوص اگر در معرض نمک های ضد یخ قرار بگیرد. برای محافظت از این سازه در برابر این مشکل می توان به طور منظم از سیلر استفاده کرد.

استفاده از سیلر در نگهداری سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

این کار باعث می شود که تا حدودی اثرات ذکر شده کاهش پیدا کند. شما می توانید برای بررسی های بیشتر دراین رابطه به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا نیز مراجعه نمایید. در ضمن اگر به هر دلیلی بخشی از یکی از پنل های کفپوش بتنی دچار مشکل شود، مثلا زیر یکی از پنل ها یخ بزند و یا ریشه درختی رشد کرده باشد، به راحتی می توان آن پنل سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را برداشته و قسمت زیر آن را پاکسازی کرد و مشکل به وجود آمده را برطرف نمود.

این نکته که پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی مستقل از هم قابل تعمیر و ترمیم هستند یکی از فواید متمایز این محصول است. برای سفارش هر چه سریعتر نمونه مورد علاقه خود می توانید با متخصصان ما در هنزا تماس بگیرید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *