انتخاب برگه

تاثیر الیاف شیشه بر جی اف آر سی / جی آر سی

اگر تا کنون با gfrc / grc آشنا نشده اید، دیگر وقت آن است که شروع به شناخت این متریال فوق العاده نمایید. در واقع این محصول یک بتن تخصصی است که مبنای ساخت آن مانند بتن، سیمان است ولی به گونه ای توسط الیاف شیشه تقویت شده است که در برابر محیط های قلیایی مقاوم است. این محصول دارای مزایای متعدد دیگری است که در نوشته “جی اف آر سی جی آر سی متریالی سبک وزن و انعطاف پذیر” می توانید با آن ها آشنا شوید.

کارکرد الیاف شیشه در جی اف آر سی / جی آر سی

هدف از به کار گیری این محصول همان هدفی است که در به کار گیری میلگردهای فولادی برای تقویت و تسلیح بتن دنبال می شود. البته علاوه بر تسلیح بتن، الیاف شیشه ای، خصوصیات دیگری را نیز به جی اف آر سی / جی آر سی افزوده است که عبارت است از:

  1. مقاومت خمشی
  2. مقاومت کششی
  3. مقاومت در برابر ضربه

تاثیر الیاف شیشه بر جی اف آر سی / جی آر سی

این موارد باعث شده است که از این متریال به عنوان یک مصالح ساختانی پر قدرت و در عین حال سبک وزن استفاده شود که می تواند محصولات معماری بتنی مانند پنل های ساختمانی را در اختیار شما قرار دهد. استفاده از gfrc / grc به عنوان پنل های ساختانی را می توانید در نوشته “پنل های دیواری gfrc / grc” دنبال نمایید.

همین ویژگی ها باعث شده که gfrc / grc همانطور که در صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا دیده می شود، به عنوان یک محصول دکوراتیو و تزئینی در قسمت های مختلف ساختمانی به کار رود که عبارتند از:

  1. دیوارهای نما
  2. اطراف شومینه
  3. روکش های روشویی
  4. میزهای کانتر

کاربردهای جی اف آر سی / جی آر سی بسیار گسترده است. بنابراین شما می توانید بدون هر محدودیتی از آن در بخش های دلخواه خود استفاده نمایید. برای این منظور کافی است با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا تماس برقرار نمایید.

ارتباط با ما

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *