انتخاب برگه

مقدمات نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

آشنایی با مزیت های استفاده از این نوع کفپوش که در مقاله “امتیازات طراحی سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی” مورد بررسی قرار گرفت، سبب می شود که مشتریان زیاد تصمیم به نصب این محصول بگیرند. اما مراحل نصب آن دارای چه روندی است. در ادامه به سه فرآیند که جزو مقدمات نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هستند، اشاره می کنیم:

  1. پاکسازی بستر محل نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی
  2. بستر سازی با ریختن شن
    • تعیین ضخامت سطوح زیرسازی

پاکسازی بستر محل نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

در این مرحله لازم است که در محلی که قصد دارید آن را به وسیله این کفپوش های بتنی پوشش دهید، اگر کفپوش های قدیمی تری وجود دارد، آن ها را بردارید و حذف کنید. در صورتی که قبلا کفپوشی در آنجا وجود ندارد، لازم است چمن ها و یا خاک های سستی که در آن محل قرار دارد را پاکسازی کنید که به این ترتیب آماده قرار گرفتن پنل های جدید سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر در این رابطه بهتر است مقاله “۱۱ مرحله درباره چگونگی نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی” را نیز مطالعه نمایید.

مقدمات نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

بستر سازی با ریختن شن

پس از آنکه پاکسازی طبق مرحله قبل انجام شد، لازم است برای اینکه سطح آماده قرار گرفتن پنل های جدید گردد، یک لایه ماسه بر روی سطح ریخته شود و به طور کامل فشرده گردد و پس از آن یک لایه شن بر روی آن قرار گیرد. سطح زیرین باید کاملا یکدست و فشرده باشد تا در صورت فشار دچار تغییر شکل نگردد. زیرا این تغییر شکل می تواند یکنواختی سطح سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را نیز به هم بریزد.

تعیین ضخامت سطوح زیرسازی

قطر لایه های شن و ماسه وابسته به محل نصب است و اینکه آیا وسایل سنگین و وسایل نقلیه بر روی سطح قرار می گیرند یا خیر. همچنین سطح باید دارای مقداری شیب باشد که بتواند جریان آب را بر روی خود هدایت کند. برای این منظور می توانید پروژه های اجرا شده در صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا را دنبال کنید.

در صورتی که بخواهید کفپوش فضایی از ساختمان خود را با این محصول پوشش دهید، بهترین کار آن است که با مشاوران و کارشناسان ما در هنزا تماس برقرار کرده و سفارش خود را با ما در میان بگذارید.

تماس با ما

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.