انتخاب برگه

فاکتورهای مهم در خرید سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

همانطور که در نوشته “دلیل استقبال از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی چیست؟” بیان شد، به دلیل مشخصات و ویژگی های برجسته و مفیدی که این متریال دارد، این روزها استفاده از آن به عنوان پوشش دهنده کف و سطوح بسیار رایج شده است. به همین جهت لازم است کسانی که دست اندر کار ساخت و ساز هستند، آشنایی بیشتری با آن پیدا نمایند.

پارامترهای مثبت سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

در این بخش به چند عامل که به عنوان مزیت های مهم برای این محصول به حساب می آیند، اشاره خواهیم نمود که پیش از خرید توسط مشتریان حتما باید در نظر گرفته شود و با نمونه های رقیب مقایسه گردد.

۱. نصب آسان

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی دارای چند ویژگی مهم است که باعث شده است، نصب و اجرای ساده ای داشته باشد. این ویژگی ها عبارت است از:

  1. کف صاف و هموار
  2. پنل های با اندازه های یکسان
  3. شکل هایی که کاملا در کنار هم فیت می شوند.

برای آشنایی با دیگر خصوصیات موثر در نصب آسان این محصول می توانید به مقاله “چگونه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را نصب نماییم؟” نیز مراجعه نمایید.

فاکتورهای مهم در خرید سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

۲. مقاومت در برابر لغزش (slip resistance)

به خصوص در شیب های تند استفاده از این محصول به دلیل اصطکاک مناسبی که ایجاد می کند می تواند مانع از سر خوردن افراد و یا وسایل نقلیه بر روی آن شود.

۳. قابلیت ارتجاع و انعطاف پذیری

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را به راحتی می توان بازسازی نمود. به این ترتیب که پنل تخریب شده را جدا کرده و آن را با یک پنل سالم جایگزین نماییم. جهت بازسازی این محصول بهتر است از مشاوره تکنسین های حرفه ای و مجرب ما در هنزا بهره مند گردید.تماس با ما

۴. پایداری در برابر شرایط آب و هوایی

این محصول می تواند در برابر یخ زدگی به طوری که دچار شکست یا پوسیدگی نشود، مقاومت نماید. به شرطی که استانداردهای صنعتی در ساخت آن رعایت شده باشد که به منظور آشنایی با این استانداردها می توانید به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا مراجعه نمایید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *