انتخاب برگه

ابعاد و رنگ سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی واش بتن

اگر مقاله “اجرای سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی با واش بتن (washed concrete)” را دنبال کرده باشید، در آنجا گفته شد که سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی انواع بسیار گسترده ای دارد که این گستردگی مربوط در وجوه مختلف است:

  1. ابعاد و اندازه
  2. مواد و اجزای سازنده
  3. رنگ بندی
  4. طراحی و ترکیب با سایر عناصر محیطی

ضخامت پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی واش بتن

یکی از انواع این نوع کفپوش، نوع واش بتن آن است که در مقاله فوق الذکر به برخی از ویژگی های آن اشاره نمودیم. اما در اینجا قصد داریم درباره اینکه پنل ها و قطعات آن چه ضخامتی دارند، صحبت کنیم.

ابعاد و رنگ سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی واش بتن

  1. معمولا این محصول در ضخامت های حدود چهار الی چهر و نیم سانتی متر تولید می شود.
  2. سطح رویی آن برجسته و در عین حال یکنواخت است.
  3. ابعاد قطعات آن مختلف است و می توان آن را در ابعاد ۳۰ در ۳۰ ، ۴۰ در ۴۰ و همچنین ۳۰ در ۶۰ تولید نمود. البته این ابعاد می تواند به سفارش مشتری تغییر کند.
  4. از لحاظ رنگ بندی نیز دست تولید کننده باز است که بر اساس سفارش طراح قطعات را در رنگ های مختلف مورد نظر تولید نماید و در اختیار مشتری قرار دهد.

در رنگ آمیزی این نوع از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی معمولا باید کاربرد آن مورد توجه قرار گیرد. مثلا معمولا برای محیط های داخلی از رنگ های روشن تر سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی استفاده می شود که روشنی بخش به محیط باشند و در محیط های بیرونی و به خصوص پر تردد از رنگ های تیره تر این نوع از کفپوش ها استفاده می شود. البته گاهی می توان مانند تصویر بالا ار رنگ ها ترکیبی نیز بهره مند شد.

برای مشاهده نمونه های بیشتر این محصول، دیدن صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا را به شما پیشنهاد می کنیم. به علاوه متخصصان ما در هنزا همواره آماده پاسخگویی به پرسش های شما در این زمینه می باشند.ارتباط با ما

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.