انتخاب برگه

مراحل نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

در نوشته “چرا سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی برای پوشش پاسیو مناسب است؟”  این موضوع را مورد توجه قرار دادیم که کفپوش های ساخته شده از جنی بتن می تواند برای بخش های مختلف ساختمانی از جمله پاسیوها چشم انداز زیبایی فراهم آورد. بنابراین لازم است به مسئله چگونگی اجرا و نصب آن توجه ویژه داشته باشیم که در این نوشته به چند مرحله از این فرآیند خواهیم پرداخت:

  1. فراهم کردن پایه برای نصب این محصول
  2. شن ریزی در بستر کفپوش بتنی

فراهم کردن پایه برای نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

مهم است که برای اجرای یک کفپوش با کیفیت در ابتدا یک بستر مناسب، فشرده و پایدار را برای آن فراهم نماییم. در مواردی که سطح دارای ریزدانه هایی با درجه نامناسب است، ضروری است که در ابتدا بستر مورد نظر را تا عمق زیادی حفاری کرده و بکنیم. برای این منظور رعایت نکات و موارد زیر را باید در نظر داشته باشیم:

مراحل نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

۱.        لازم است بسترهایی که دارای متریال ها و ریزدانه های غیرمناسب، ناپایدار و یا غیر متراکم هستند را حفاری کنیم. و این مواد را خارج نماییم.

۲.       برای آنکه بتوانیم عمق عملیات حفاری را برای نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی تخمین بزنیم، لازم است که درجه نهایی کیفیت بستر پروژه خود را در نظر بگیریم.

۳.      علاوه بر آن برای آنکه برآورد صحیحی از عمق مورد نیاز جهت حفاری داشته باشیم، لازم است به ارتفاع واحد سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی، عمق ماسه روی بستر و همچنین ضخامت متریال پایه فشرده شده توجه داشته باشیم. برای مشاهده برخی نمونه های اجرا شده مربوطه می توانید به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا مراجعه نمایید.

شن ریزی در بستر سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

پنل های مورد نظر را باید در بستری از شن قرار دهیم. آن چیزی که می تواند یک بستر هم تراز و یکنواخت را برای اجرای این محصول فراهم آورد، یک بستر شنی است که که می تواند به ایمن سازی این کفپوش کمک کند.

برای آشنایی با سایر مراحل اجرای این محصول می توانید به مقاله “چگونه پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را نصب کنیم؟” نیز مراجعه نمایید. در انتها پیشنهاد ما به شما ارتباط با کارشناسان و متخصصان هنزا جهت مشاوره و اجرا در زمینه انتخاب و نصب بهترین محصولات کفپوش از پنل های بتنی است.

تماس با ما

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.