انتخاب برگه

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در شکل و بافتی متفاوت

تمام انواع کفپوش های بتنی هنزا در بالاترین کیفیت ساخته شده اند، به گونه ای که مشتریان می توانند سال ها از آن استفاده کرده و لذت ببرند. شرکت هنزا محصولات خود را برای مشتریان تضمین می کند تا به این ترتیب ذهن آن ها بابت طول عمر محصولات ما، آسوده باشد. برای مشاهده چند نمونه از این محصول می توانید به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا مراجعه نمایید.

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی از چه چیز ساخته شده است؟

اجزای اصلی این محصول عبارت است از:

  1. سیمان
  2. سنگدانه ها
  3. آب

در مرحله اختلاط، این اجزا با نسبت های مشخصی در هم آمیخته می شوند و کارکرد آب، آن است که این امکان را فراهم می کند، که اجزا به خوبی در هم مخلوط شوند و سپس محصول برای خشک شدن، تحت شرایطی نگهداری می شود. برای آشنایی با نسبت در هم آمیختگی این محصولات می توانید به صفحه “نسبت صحیح اختلاط بتن چیست؟” مراجعه نمایید.

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در شکل و بافتی متفاوت

نتیجه نهایی این ترکیب یک محصول بتنی است که دارای یک رنگ با دوام و پیوسته و همچنین گزینه های مختلف برای بافت روی آن است. یعنی هر مشتری می تواند برای ساخت سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی مورد نظر خود، رنگ و بافت مورد علاقه خود را انتخاب کند که تناسب بیشتری با محیط مورد نظرشان و همچنین با سلیقه آن ها داشته باشد. انتخاب مختلف رنگ و بافت این اجازه را به شما می دهد که کفپوش مورد نظرتان دارای جلوه ای سنتی باشد و یا آنکه دارای حال و هوایی مدرن و معاصر باشد.

قطعات این نوع کفپوش در شکل های مختلف و به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شود. در انتخاب شکل و ابعاد قطعات این محصول نیز، دست مشتریان کاملا باز است و می توانند هنگام سفارش محصول خود، در این باره تصمیم گیری کنند. این قطعات به صورت پیش ساخته تولید می شود، تا اطمینان حاصل کنیم که در بالاترین کیفیت تولید می شوند. چرا که تولید قطعات سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در محل اجرا ممکن است از لحاظ کیفی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد.

حتی این امکان برای شما وجود دارد که کفپوش های قدیمی و کمیاب خود را برای آنکه دوباره به همان شکل و اندازه تولید شوند، به کارشناسان ما در هنزا اطلاع دهید. برای راهنمایی های بیشتر در زمینه انتخاب درست این محصول بهتر است که مقاله “چگونه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی مد نظرمان را انتخاب کنیم؟” را نیز مطالعه نمایید. این محصول می تواند امکانات زیر را برای شما فراهم نماید:

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی از چه چیز ساخته شده

  1. مقاومت در برابر جلبک ها و قارچ ها
  2. ضخامت پایدار
  3. قابلیت تولید برای انواع بودجه ها

برای آنکه بتوانید این محصول را متناسب با بودجه خود و در خور سلیقه تان دریافت کنید، می توانید با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا تماس حاصل نمایید.

۰ دیدگاه

ترک بک ها/پینگ بک ها

  1. پرداخت کردن سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی - Henza - […] غالبا نیاز به پرداخت سطحی دارد. همانطور که در مقاله “سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در شکل و…

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *