انتخاب برگه

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در مقایسه با دیگر کفپوش ها

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی یک لایه بتنی است که به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می گیرد و به طور مستقیم در تماس با رفت و آمد افراد قرار دارد و برای اهداف و کارکردهای متنوع به کار گرفته می شود. بتنی که برای این نوع از کفپوش ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند با توجه به محل و نحوه کاربرد و نیاز مورد نظر به روش های مختلف تغییر داده و اصلاح شود. در این نوشته مطالب زیر را در رابطه با این محصول مورد بررسی قرار می دهیم.

  1. ویژگی های مورد نیاز برای سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی
  2. مقایسه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی با دیگر مصالح کفپوش

ویژگی های مورد نیاز برای سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

در مقاله “سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در جلوه های متنوع” در رابطه با خصوصیات این محصول که باعث گستردگی و تنوع کاربرد آن می شود، گفتگو کردیم. اما در این بخش به چند خصوصیت مهم آن اشاره خواهیم نمود که عبارتند از:

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در مقایسه با دیگر کفپوش ها

۱.        قدرتنمند بودن این محصول که بتواند وزن هایی که از روی آن عبور می کنند را به خوبی تحمل نماید.

۲.       طول عمر بالا که مانع از آن گردد که پس از مدتی استفاده نیاز به تعویض پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی داشته باشیم.

۳.      کارآیی بالا که بتواند برای استفاده در محیطهای دارای آب و هوای خشن به کار رود.

۴.       به صرفه بودن از لحاظ قیمت که در مقایسه با دیگر مصالح پوشاننده سطوح کف باید این محصول را از لحاظ قیمتی به صرفه دانست.

مقایسه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی با دیگر مصالح کفپوش

استفاده از این محصول مزایایی برای مالکان پروژه به همراه دارد که نمی توان آن را در دیگر متریال ها و طرح های کفپوشی به دست آورد. برای مثال می توان موارد زیر را برشمرد:

۱.        در برابر بارهای نقطه ای بزرگ مقاومت قابل توجهی از خود نشان می دهد.

۲.       ریختن برخی مواد مانند گازوئیل که به سطوح دیگر آسیب می رساند نمی تواند سطح سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را مورد آسیب قرار دهد.

۳.      برای مواردی که مقاومت سطح زیرین و بستر پایین است، استفاده از این محصول مناسب است و مقاومت پایین زمینه را جبران می کند.

۴.       در برابر دماهای بالا مقاومت قابل توجهی دارد که در این رابطه می توانید به مقاله “تحقیقات آزمایشگاهی درباره تاثیر دما بر روی خصوصیات اصطکاکی سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی” نیز مراجعه نموده و توضیحات تکمیلی را دنبال کنید.

البته باید توجه کنید که انواع مختلفی از این محصول وجود دارد که هریک با کاربرد ویژه خود تناسب بیشتری دارند و شما می توانید برای آشنایی با تنوع این محصول و کاربردهای آن به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا مراجعه نمایید. به این ترتیب می توانید با انواع شکل ها، بافت ها، رنگ ها و طراحی های آن آشناتر گردید و در صورتی که قصد دارید برای پروژه مورد نظر خود از این محصول استفاده نمایید، کافی است درخواست خود را با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا مطرح نمایید.

تماس با ما

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *