انتخاب برگه

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی و مواد سازنده آن

اجزای سازنده سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی باید با نسبت های مشخصی با هم ترکیب شوند که به این ترتیب بتوانیم محصولی با کیفیت مورد نظر خود تولید کنیم. در این بخش قصد داریم برای تکمیل آشنایی مخاطبان گرامی با محصولات هنزا، به معرفی مواد سازنده این محصول بپردازیم که عبارتند از:

  1. سنگدانه ها و ریزدانه ها
  2. شن
  3. سیمان
  4. آب

این اجزا در قالب مخصوصی ریخته شده و با یکدیگر مخلوط می شوند تا محصول عمل آورده شود. نتیجه ترکیب این محصولات یک سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی قوی و ماندگار به همراه یک رنگ آمیزی پایدار است که می توان انتخاب های مختلفی برای بافت سطحی آن داشته باشیم. استفاده از این محصول با توجه به خصوصیات ذکر شده می تواند یک جلوه زیبای سنتی و یا مدرن به سطح مورد نظر شما ببخشد. اینکه منظره کار سنتی یا معاصر باشد، وابسته به انتخاب رنگ و بافت سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی دارد.

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی و مواد سازنده آن

انتخاب قالب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

اینکه چه قالبی را برای آنکه مخلوط اجزا را در آن بریزیم، انتخاب کنیم، تاثیر مهمی بر روی کیفیت نهایی کار دارد. به این منظور متخصصان ما در هنزا سعی می کنند از بهترین متریال ها برای ساخت قالب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی استفاده کنند. شما می توانید برای آشنایی با پروسه این کار به صفحه “چگونه کفپوش های بتنی را از یک قالب بسازیم و مخلوط کنیم؟” مراجعه نمایید.

برای آنکه از اینکه قالب دارای بالاترین کیفیت است، مطمئن باشیم، تنها راه ساخت آن به صورت دستی است که متخصصان ما در هنزا قالب ها را به همین شیوه تولید می کنند. با این کار می توان محصولاتی را که نادر هستند و یا از زمان تولید آن ها مدت زیادی گذشته و فرسوده شده اند، دوباره احیا و بازسازی نمود. علاوه بر آن سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی که به این شیوه تولید شود، دارای مقاومت بالاتری در برابر رطوبت و قارچ زدگی است و همچنین ضخامت پایداری خواهد داشت.

از دیگر ویژگی های قابل ذکر این محصول آن است که می توان آن را مناسب با بودچجه های مختلف طراحی و تولید نمود. به این ترتیب شما می تواند با بودجه کمتر نیز از زیبایی و مزایای این محصول بهره مند گردید. به خصوص آنکه چنانچه در نوشته “پرداخت کردن سنگفرش بتنی سنگ فرش بتنی” نیز ذکر شد، می توان با پرداخت نهایی، جلوه متفاوتی به این محصول بخشید.

انتخاب قالب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

افزودنی های دیگر در ساخت کفپوش بتنی 

همانطور که گفته شد، سیمان جزء اصلی و مقوم این محصول است، اما علاوه بر آن، رنگدانه ها و همچنین افزودنی های دیگر نیز به این محصول در مرحله اختلاط اضافه می شود. که باید دقت داشت که می توان با توجه به کاربرد خاص آن در هر موقعیت ویژه، افزودنی های خاصی را به آن اضافه نمود.

این ترکیب مخلوط در آب، در هنگام ساخت باید در قالبی ریخته شود که از پیش اندازه و شکل آن را مشخص کرده ایم. نکته مهمی که در این مرحله وجود دارد ارتعاش (vibration) قالب است که باعث در هم فرو رفتگی و تراکم بیشتر سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی می شود. به این ترتیب محصول مقاوم تر خواهد بود. محصولاتی که به این ترتیب تولید می شوند دارای برخی قابلیت ها هستند که عبارتند از:

  1. کفپوش نهایی تولید شده دارای مقاومتی است که حداقل می تواند فشار ۸ هزار پوند بر اینچ مربع را تحمل کند. در حالی که بتن معمولی تنها می تواند فشاری در حدود ۳ هزار پوند بر اینچ مربع را تحمل کند.
  2. سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی تولید شده توسط هنزا دارای بالاترین استانداردها است.
  3. طول عمر و ماندگاری بالا از مشخصه های این محصول است.
  4. یکپارچگی و زیبایی سطحی

افزودنی های دیگر در ساخت سنگفرش بتنی سنگ فرش بتنی

به همین دلیل متخصصان هنزا تضمین می کنند که محصولات تولیدی این برند یکپارچگی خود را می توانند یک عمر حفظ کنند و در برابر آسیب ها و مخاطرات محیطی مقامت قابل توجهی از خود نشان دهند. برای آشنایی با تنوع محصولات ما می توانید به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا مراجعه نمایید.

البته باید دقت داشته باشید که اگر شما می خواهید بخشی از باغچه یا حیاط خانه خود را توسط این محصول کفپوش نمایید، هزینه ای که لازم است صرف آن کنید، می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. کیفیت، طراحی و میزان پیچیدگی های اجرا و نصب می تواند بر روی هزینه مورد نظر شما تفاوت ایجاد کند که معمولا هزینه نهایی بر حسب متر مربع اعلام می شود. اما همانطور که گفته شد انعطاف پذیری این محصول به گونه ای است که می توان با هزینه اندک نیز از شایستگی های آن بهره مند شد.

شما نیز در صورتی که تقاضای استفاده از این محصول را دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان و متخصصان ما در هنزا محصول خود را سفارش دهید.

تماس با ما

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *