انتخاب برگه

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی پس از اجرا

در مقاله “مقدمات نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی” درباره مراحل و کارهایی که پیش از نصب پنل های کفپوش های ساخته شده از بتن باید بر روی سطح و محلی که قرار است این پنل ها بر روی آن قرار گیرند، انجام شود، صحبت کردیم. بنا بر آنچه در نوشته مذکور گفته شد، بسترسازی از جمله فرآیندهای اساسی در ساخت این محصول است. اما در این نوشته قصد داریم به مرحله بعد از قرار گرفتن پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی بپردازیم. در این نوشته دو مبحث زیر را دنبال می کنیم:

  1. مراحل پایانی نصب کفپوش های بتنی
  2. نتیجه گیری

مراحل پایانی نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی

پس از آنکه همه پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را در جای خود قرار دادیم، لازم است مراحل زیر را دنبال کنیم:

۱.      تمام سطح کفپوش های ساخته شده از بتن لازم است که توسط یک متراکم کننده صفحه موتوری، فشرده شود تا به این ترتیب سطح زیرین پنل ها کاملا بر روی سطح شن و ماسه ای که در بستر آن قرار گرفته است، مستقر شود.

۲.      شن و ماسه را در سراسر سطح سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی جارو می کنیم تا به این ترتیب مفاصل و درزهای بین پنل ها را کاملا پر کند.سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی پس از اجرا

۳.      پس از مرحله بالا لازم است که دوباره پنل ها فشرده و متراکم شوند تا مطمئن گردیم شن و ماسه کاملا درز میان پنل ها را پر کرده است. برای مشاهده نمونه ای از این موارد می توانید به مقاله “بهترین ریزدانه ها برای مفصل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی چیست؟” نیز رجوع نمایید.

۴.       شن و ماسه اضافی در نهایت از روی سطح جارو زده می شود و کنار زده می شود تا سطحی تمیز و یکنواخت داشته باشیم. بهترین پروژه های اجرا شده از این محصول را در داخل کشورمان شما می توانید در صفحه کفپوش های ساخته شده از بتن هنزا دنبال نمایید.

نتیجه گیری

تمام فرآیندهای فوق که پس از قرار گرفتن پنل های کفپوش بر روی سطح انجام می شود به دنبال این هدف است که سطحی متراکم تر، مستحکم تر و همچنین یکنواخت تر داشته باشیم که همه پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در یک سطح قرار گرفته باشند و فواصل بین آن ها با ریزدانه های مربوطه پر شود که بعد زیبایی شناختی کار نیز حفظ گردد.

در پایان به شما توصیه می کنیم برای آنکه بتوانیم از مزیت های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی بهره مند شوید، با کارشناسان ما در هنزا ارتباط برقرار نمایید.

تماس با ما

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *