با پیشرفت تکنولوژی و صنعتی، تحولاتی اساسی در همه ابعاد و زمینه های زندگی مردم پیش آمده است. از مقوله های علمی و آموزشی گرفته تا حوزه ارتباطات، وسایل حمل و نقل و پوشاک و بازار تجارت کسب و کار و … هیچ یک نتوانسته اند دور از تماس فناوری های نو باقی بمانند و هر یک در حوزه و بستر خود با ادبیات و ابزاری جدید به سمت جلو در حرکتند. از جمله زمینه های تحت تاثیر این تحول صنعتی و تکنولوژیکی مقوله مسکن است که مقوله تخصصی شرکت هنزا می باشد.

امروزه با توجه به تنوع و گستردگی نیاز ادمیان سازه های گوناگونی در حال ساخت و رشد هستند. سازه هایی اعم از آپارتمان ها، مجتمع های اداری، تجاری، برج ها و آسمان خراش ها، خانه ها و نمایشگاه ها و استادیوم ها، سینماها، آمفی تئاترها و سایر مراکز هنری و تفریحی و … همچنین پل ها، زیرگذرها، تونل ها و همه سازه هایی که در امر راه و شهرسازی دخیل هستند. این توسعه و تنوع نیازمند پیش زمینه هایی است که از جمله این مقدمات، مصالح ساختمانی می باشد که در این حوزه محصولات هنزا خودنمایی می کنند.

محصولات هنزا از جمله مصالح ساختمانی است که با بهره مندی از علوم روز و تحقیقات نوین توانسته پیوندی میان علم و صنعت بوده و یافته های جدید علمی را در سازه ها و مصالح ساختمانی تولیدی هنزا متبلور کند. همانطور که در نوشته “آشنایی با محصولات هنزا” گفتیم محصولات و مصالح ساختمانی هنزا از جمله تولیدات شرکت گام آبی فردا (سهامی خاص) می باشد که متشکل از متخصصان، معماران، مهندسان و مدیران مجرب و متبحر در زمینه ساخت و ساز است.

محصوالات بتن اکسپوز هنزا

از جمله افتخارات هنزا ارتباط مستمر و گسترده با مراکز علمی و تحقیقاتی گوناگون داخل و خارج کشور است که از جمله می توان به مرکز تحقیقات وزرات مسکن و راه و شهرسازی و همچنین مرکز پژوهش های علمی، صنعتی ایران واقع در مرکز رشد اشاره کرد و این امر سبب شده که محصولات هنزا از لحاظ علمی و پژوهشی جزو پیشگامان عرصه عمران و ساختمان باشد که توانسته تاییدیه ها و گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی را به خود اختصاص دهد که از جمله می توان تاییدیه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و گواهینامه GOST_R روسیه را نام برد.

یکی دیگر از عواملی که مایه مباهات تولیدکنندگان محصولات هنزا می باشد این است که بر خلاف دیگر شرکت هایی که در این گستره فعالیت می کنند، محصولات هنزا منحصر به شهر تهران نیست و علاوه بر هفت نمایندگی و شعبه فروش در پایتخت در دیگر شهرای کشور نیز دارای نمایندگی فروش و عرضه محصولات هنزا می باشد و به راحتی می تواند محصولات هنزا را در اقصی نقاط کشور در اختیار مشتریان خود قرار دهد. از جمله استان هایی که نمایندگی فروش محصولات هنزا در آن قرار دارد می توان به استان های اصفهان، بوشهر، خوزستان، هرمزگان (جزیره کیش)، استان کرمان، مازندران و آذربایجان غربی اشاره نمود و عزیزانی که در سایر شهر ها و استان های کشور عزیزمان درخواست اخذ نمایندگی فروش محصولات هنزا را داشته باشند می توانند با مراجعه و تماس با کارشناسان ما در هنزا به سرعت نسبت به این مهم اقدام نمایند.

کیفیت محصولات هنزا و اجرای بی عیب و نقص آن از طریق معماران و مهندسان هنزا سبب شده که صاحبان پروژه های عظیم به هنزا اعتماد کرده و پروژه های خود را به ما بسپارند. اگر بخواهیم به عنوان نمونه به تعدادی از این پروژه ها اشاره کنیم می توان پروژه های زیر را نام برد که ساخت آن ها بر عهده هنزا بوده است؛

جی اف آر سی GFRC بانک مرکزی

– پروژه مرکز خرید و سرگرمی ستاره شهر (سیتی استار) در شهر مقدس مشهد مربوط به شرکت توسعه عمران ستاره شهر مجری

– اجرای نمای دو پوست سالن همایش های شرکت توسعه منابع آب و نیرو ایران وابسته به وزارت نیرو واقع در ساختمان اصلی این شرکت در شهر تهران

– نصب قطعات GFRC هنزا در محل باشگاه بانک مرکزی واقع در خیابان پاسداران تهران و … .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *