درست است که سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی دارای تنوع بسیار بالایی است به شکلی که می توان در محیط های مختلف صنعتی، تجاری، تفریحی، مسکونی، شهری و غیره آن را به کار برد اما باید دقت داشت که اگر ما نتوانیم نکات لازم را حین نصب پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی باید در نظر داشته باشیم و با دقت و احتیاز کافی مراعات کنیم تا در نهایت بتوانیم سطحی کاملا مطلوب و مناسب را به وجود آوریم.

در نوشته “گونه های متنوع سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی” راجع به انوع مختلف و متفاوتی از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی که در جاهای مختلف به کار می رود صحبت کردیم که در بالا به برخی از این مکان های متفاوت اشاره نمودیم. اما در این نوشته قصد ما گفتگو راجع به شرایط نصب پنل ها و قطعات سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی بر روی سطوحی است که می خواهیم بر روی آن سطوح پوشش داده شوند.

در نصب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی به چه نکاتی توجه کنیم؟

نکته اول این است که خاک زیرینی که قرار است روی آن پوشش سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی اعمال شود باید در نظر گرفته شود و متناب با آن یک پایه از شن و ماسه را به صورت فشرده آماده کنیم که قطعات سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی بر روی آن پایه نصب شوند. اما ممکن است بپرسید که این پایه به چه منظوری ایجاد می شود.

در پاسخ باید گفت که این پایه از شن و ماسه برای آن است که در قسمت زیرین سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی بتوانیم یک لایه زه کشی بسازیم. این لایه زه کشی به استقرا متعادل و هماهنگ پنل ها بر روی سطح خاکی زیری کمک می کند. بنا براین از جمله نگاتی است که مربوط به مرحله زیرسازی می باشد.

برای آشنایی با مراحل بعدی کار می توانید منتظر مقالات بعدی بمانید یا آن که با متخصصان هنزا تماس گرفته و مسئله را دقیق تر بررسی کنید. همانطور که نمونه کارهای اجرایی ما در صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا قابل مشاهده است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *