انتخاب برگه

مزیت های جی اف آر سی / جی آر سی به بقیه مصالح چیست؟

در این نوشته می خواهیم در ادامه مقاله “جی اف آر سی / جی آر سی چه نوع کاربری هایی دارد؟” که به بررسی انواع بخش ها و موقعیت هایی پرداختیم که در آن از جی اف آر سی / جی آر سی می توان استفاده نمود، به این پرسش بپردازیم که چه چیزی باعث شده است که معماران و طراحان ساختمانی استفاده از جی اف آر سی / جی آر سی را به استفاده از دیگر انواع مصالح ساختمانی ترجیح دهند.

کیفیت سطحی جی اف آر سی / جی آر سی به همراه تنوع الگو، بافت و انتخاب های پایان کار آن بی نظیر است. در این محصول می توان به رنگ های اشباع شده با استفاده از رنگدانه های پایدار یو وی دست پیدا کرد که این رنگدانه ها داخل مخلوط اضافه می شوند و توسط ماتریکس با کارآیی بسیار بالا و چگالی زیاد جی اف آر سی / جی آر سی محافظت می شود.

مزیت های جی اف آر سی / جی آر سی به بقیه مصالح چیست؟

جی اف آر سی / جی آر سی از بتن سنتی ساخته شده است که توسط شبکه ای از الیاف شیشه تقویت و مسلح شده است. اگر در ساخت این محصول از UHPC اختصاصی استفاده شود سبب می شود که چهار برابر قوی تر گردد و به همین دلیل به نقاط لنگر کمتری در نصب آن احتیاج خواهیم داشت و این محصول می تواند پیش از آنکه دچار ترک های ریز شود، بارهای بسیار بیشتری را با خود حمل کند.

در ضمن جی اف آر سی / جی آر سی آب را جذب نمی کند و بنابراین نیاز به پوششی ندارد که مقاومت و عملکرد بالای آن را مورد محافظت قرار دهد. به این جهت می بینیم که پنل های جی اف آر سی / جی آر سی در نهایت پایداری هستند و با گذر زمان از هم گسسته نمی شوند. همانطور که می توان زیبایی نمونه های آن را در صفحه جی اف آر سی / جی آر سی هنزا مشاهده نمود. علاوه بر آن همچنین بهترین روش برای کسب اطلاع از این محصول تماس با متخصصان و کارشناسان ما در هنزا می اشد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *