همانطور که در مقاله قبلی به عنوان “تنوع در رنگ آمیزی و طراحی مبلمان بتنی” بیان کردیم، مهم این نیست که شما چه استفاده ای از مبلمان بتنی می خواهید انجام دهید، چرا که به انحاء مختلف می توان از این محصول بهره برد و سازه هایی گوناگون و متنوع برای محیط های خصوصی و همچنین فضاهای عمومی از آن تولید کرد. بلکه آنچه اهمیت بالاتری دارد این مطلب است که بتوانید مبلمان بتنی را به گونه ای طراحی و رنگ آمیزی کنید که مطابق با خواسته مشتری باشد.

شما با گذری در محوطه شهری در پارک ها در اتوبان ها در تفریح گاه های مختلف می توانید آثار مبلمان بتنی را به خوبی در سطح شهر مشاهده نمایید. از جداول و نیمکت ها گرفته تا زباله دان ها و گلدان ها. اما مسئله در این است که ممکن است گاهی کیفیت ظاهری این مبلمان بتنی از نظر شما نامرغوب باشد و دارای خوردگی و ساییدگی و رنگ رفتگی شده باشد که احساس خوبی به شما منتقل نکند.

چگونه مبلمان بتنی رنگی با دوام داشته باشیم؟

می توان با بهره مندی از تکنیک رنگ آمیزی مبلمان بتنی و یا استفاده از بتن های رنگی به این مشکل فائق آمد. در این صورت شما می توانید با بهره مندی از تکنولوژی مدرن که در مرحله اختلاط بتن رنگدانه ها را به ترکیب آن می افزایند و بتن را با رنگ مورد نظر تولید می کنند، به مبلمان بتنی به رنگی که از پیش در نظر داشته اید دست پیدا کنید. علاوه بر آنکه این شیوه دوام بالای رنگی آن را برای شما تضمین می کند.

البته دقت داشته باشید که این روش تولید مبلمان بتنی رنگی که می تواند خوش ترکیبی و همگونی را به چهره شهر برگرداند، هزینه بالایی بر روی دست سازندگان نخواهد گذاشت که به لطفا بهره مندی از تکنولوژی نوین این کار است که شما می توانید با تماس با متخصصان ما در هنزا از این تکنولوژی مطلع گردید. نمونه های گوناگون مبلمان بتنی در صفحه محصولات هنزا به نمایش درآمده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *