انتخاب برگه

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی چه کاربرد شهری و مسکونی دارد؟

معمولا در خط تولید یک محصول و به خصوص مصالح ساختمانی، سعی بر این است که تنها یک نمونه تولید نشود بلکه این ظرفیت به کار گرفته شود که با افزایش تنوع تولید محصولات، نیازهای متفاوت مشتریان قابل برآورده شدن گردد. به این ترتیب در تولید سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی نیز به همین شکل عمل می گردد.

یعنی با توجه به آنکه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی کاربردهای زیادی دارد که هر یک از آن ها به شکلی خاص و در منطقه ای متفاوت خواهد بود، بنابراین معقول نیست که این محصول تماما به یک شکل و طرح ساخته و تولید شود. بلکه معقول آن است که بتوانیم گونه های مختلفی از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی داشته باشیم که هر نوع متناسب با استفاده خاص آن باشد.

برای آنکه به این موضوع بتوانید نگاهی جامع تر داشته باشید مقاله “چه فاکتورهایی باعث تنوع سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی شده است؟” را مطالعه فرمایید. اما دقت داشته باشید که محبوبیت فراوان استفاده از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی به این معنا نیست که در محبط های ساختمان های تجاری و مسکونی کاربردی ندارد بلکه می توان کاربرد آن در محیط های شهری و محیط های مسکونی را به قرار زیر معرفی نمود.

سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی چه کاربرد شهری و مسکونی دارد؟

کاربرد سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در محیط شهری

  1. پوشش سطح خیابان ها و مسیرهای عبور ماشین ها و دوچرخه ها
  2. پیاده رو ها و معابر
  3. سطح پل ها و محوطه های تفریحی مانند پارک ها و غیره

کاربرد سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در ساختمان مسکونی و تجاری

  1. به عنوان کفپوش پارکینگ و راهروها
  2. پوشش پاسیو و کناره استخرها
  3. استفاده در پوشش بام ها به خصوص باغچه هایی که در پشت بام ها ساخته می شود.

این ها بخش کوچکی از کاربرد سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در محیط های عمومی و شهری و یا ساختمان های مسکونی و شخصی و یا تجاری می باشد. اما اگر بخواهیم گسترده تر نگاه کنیم شما می توانید هر سطحی را اگر از لحاظ اقتصادی به صرفه باشد با سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی پوشش دهید.

اگر برای پوشش سطح پارکینگ یا سطح پاسیوی خود که می تواند برای شما محلی دل نشین برای نشستن و دور همی در طول فصل هایی که هوا مناسب است باشد، به فکر یک گزینه ایده آل هستید که هم زیبایی را برایتان به ارمغان آورد و هم مستحکم و پرقدرت و ماندگار باشد، آن گزینه ایده آل همان سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی می باشد.

به همین جهت شرکت هنزا خط تولید پنل های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را راه اندازی نموده است که بتواند با توجه به خواست و سلیقه مشتریان گرامی، انواع متنوع سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را در ابعاد و طرح های مختلف تولید نموده و در اختیار ایشان قرار دهد.

علاوه بر آن ضخامت های سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی تولیدی نیز می تواند با توجه به درخواست مهندسان و طراحان در اندازه های مختلفی از شش الی ده سانتی متر در نظر گرفته شود. که برای اطلاع از اینکه برای در نظر گرفتن ضخامت باید به چه عواملی توجه کرد می توانید علاوه بر مراجعه به صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا با متخصصان ما در این زمینه نیز مشورت کنید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *