انتخاب برگه

آیا سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی مناسب فضاهای عمومی می باشد؟

شما وقتی از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در یک مجموعه و محوطه استفاده می کنید، حتما بر این نکته باید توجه داشته باشید که نیازهای محیطی که در آن فضای خاص وجود دارد توسط سازه شما برآورده شود. مثلا اگر سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی را در محلی که تردد بر روی آن زیاد است و یا در معرض باد و گرد و خاک زیادی قرار دارد به کار ببرید، لازم است که حتما مقاومت در برابر سایش آن بالا باشد.

در نوشته “سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی ضد سایش دارای چه مواد اولیه ای است؟” راجع به این مقاومت و لوازم آن مقداری صحبت کردیم. اما بهتر است با نمونه دیگری از سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی که در ادامه معرفی می کنیم نیز آشنا شوید. که بسیار از لحاظ اقتصادی به صرفه است. این سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی از بلوک هایی در سه رنگ از تیره تا روشن طیف بندی شده که با یکدیگر ترکیب شده است.

آیا سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی مناسب فضاهای عمومی می باشد؟

هر پک از آن دارای پنج ترکیب مختلف است که وقتی در سطح جاگذاری می شود سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی با سایزهای متفاوت و مختلف را به وجود می آورد. تنوع اندازه ابعاد این سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی از ۲۴ سانتی متر تا ۸ سانتی متر می باشد و البته نمونه های نفوذپذیر آن نیز در دسترس می باشد. و در ادامه بخشی از مزیت های این محصول مورد اشاره قرار می گیرد.

  1. برای پروژه های محیط های وسیع، فضاهای عمومی و مسیرهای خصوصی رانندگی ایده آل است.
  2. ترکیب سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی در رنگ های متنوع در دسترس است.
  3. در سایزبندی متنوع قابل ساخت و اجرا است.
  4. برای هر میزان بار قابل اطمینان است.

این خواص سبب شده است که این محصول چنانچه در صفحه سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی هنزا نیز مشاهده می توانید کرد، بسیار پر بازده و پر کاربرد است و شما نیز می توانید با مشورت با طراحان و معماران ما در هنزا از تنوع کارآیی این محصول بهره مند شوید.

۰ دیدگاه

ترک بک ها/پینگ بک ها

  1. پیوستگی سطحی سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی - Henza - […] نمی توان ازآن بهره برد. بلکه همانطور که در نوشته “آیا سنگفرش بتنی / سنگ فرش بتنی مناسب فضاهای…

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *