همانطور که می دانید بتن اکسپوز دارای قابلیت ها و کاربردهای بسیاری است که در نوشته “نحوه ساخت کفپوش های بتن اکسپوز” به یکی از این کاربردها که استفاده به عنوان کفپوش است اشاره کردیم. در این نوشته می خواهیم به برخی از مزایای استفاده از بتن اکسپوز به عنوان کفپوش در مکان های مختلف بپردازیم که عبارتند از:

1- مقرون به صرفه بودن

بتن و سایر اجزائی که در بتن اکسپوز به کار می روند به اندازه سایر کفپوش ها گران قیمت نیستند و به متریال و افزودنی های کمتری برای دست یافتن به جذابیت مورد نظر نیاز دارد.

2- سادگی

این محصول را کسی که دارای مهارت کمی در کار کردن با بتن باشد و کمی ذوق و طرافت در این امر داشته باشد به راحتی می تواند اجرا و نصب کند و یک کفپوش زیبا را به شما ارائه دهد. همچنین روند نگهداری و پاک کردن بتن اکسپوز یکی از فعالیت های ساده است که به راحتی از عهده آن بر خواهید آمد.

3- دوام

بتن اکسپوز در برابر باد و باران ضربه های سختی که ممکن است به آن وارد شود، مقاوم است و طول عمر بالایی دارد.

مزایای کفپوش بتن اکسپوز

4- ایمنی

وقتی که از کفپوش های بتن اکسپوز صحبت می کنید، به خاطر داشته باشید که وجود سنگ ریزه ها در این محصول باعث می شود که حتی وقتی خیس باشند مانع لیز خوردن و لغزش افراد و ماشین ها بر روی آن شوند.

5- انطباق پذیری

به دلیل آن که در ترکیب بتن اکسپوزهای کفپوش از سنگ دانه هایی استفاده می شود که می تواند به شکل های مختلف و در رنگ های مختلف باشد، همین امر سبب می شود که بتوان از این محصول در هر جایی و در کنار عناصر مختلف استفاده شود و به این جهت می تواند هم با دکوراسیون مدرن تطبیق پیدا کند و هم با دکوراسیون سنتی.

ما پروژه های انجام شده این محصول را در صفحه بتن اکسپوز هنزا برای شما فراهم کردیم که می توانید به آن مراجعه کنید. همچنین برای نصب این محصول می توانید با متخصصان ما در هنزا تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *