انتخاب برگه

درباره ما

شرکت گام آبی (تولید کننده محصولات هنزا)

شرکت دانش بنیان گام آبی فردا (سهامی خاص) طراح و تولید کننده مصالح نوین ساختمانی از سال ۱۳۸۲ در تهران ثبت و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با انجام بیش از دویست هزار متر مربع فضای تخصصی عمرانی، پیش از سال ۱۳۸۹ سابقه درخشانی در این زمینه کسب نموده است.

این شرکت با داشتن واحد تحقیق و توسعه (R&D) فعالیت های قابل توجهی با همکاری مرکز تحقیقات مسکن و راه و شهرسازی، مرکز پژوهش های علمی، صنعتی ایران واقع در مرکز رشد،سازمان بهینه سازی سوخت و انرژی، پژوهشکده پلیمر و پتروشیمی ایران آزمایشگاه متالوژی رازی و آزمایشگاه های همکار سازمان استاندارد ایران صورت داده است.

شرکت گام آبی (تولید کننده محصولات هنزا)

تاریخچه شرکت

درباره ما - تاریخچه

از اینرو علاوه بر ثبت اختراع محصولی نوین با عنوان صفحات پیش ساخته عایق سبک نما، موفق به کسب گواهینامه ها، تاییدیه ها و استانداردهای مختلف از جمله GOST-R روسیه ، استاندارد ۷۵۵ ملی ایران و تست ریپورت های قابل قبول در زمینه تولید و ISO 9001 ,HSE در حوزه مدیریت گردید.

عضویت افتخاری در سازمان اروپایی EAE  و حضور در نشست های تخصصی این سازمان و ارائه محصولات تولیدی خود، تایید و تقدیر متولیان مقوله انرژی در جهان از محصول این شرکت را بدنبال داشت .

محصولات این شرکت با برند ثبت شده هنزا (HenzA) در زمینه تولید محصولات casting  از جمله صفحات بتنی پیش ساختهGFRC , GRC،  و بتن اکسپوز پیش ساخته،  GRG ، سنگ های دکوراتیو (Cast Stone) و سنگفرش های پلیمری لوکس و مقاوم در برابر سرما در کارخانه ای به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی پایتخت واقع در کیلومتر ۴۵ جاده خاوران، تولید و به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می گردد.

 گام آبی در گذر زمان

 1. ۱۳۸۲
  تاسیس شرکت
 2. ۱۳۸۲-۱۳۸۴
  راه اندازی تاسیسات آبی و تجهیزات استخر
 3. ۱۳۸۴-۱۳۸۸
  طراحی و ساخت اماکن ورزشی
 4. ۱۳۸۸-۱۳۹۰
  فعالیت های علمی ، پژوهشی و تحقیقاتی
 5. ۱۳۹۰-۱۳۹۲
  پیش تولید و راه اندازی خطوط تولید صفحات پیش ساخته
 6. ۱۳۹۲ تاکنون
  تولید محصولات و توسعه خطوط تولید 
درباره ما- گام آبی در گذر زمان

اعضا هیئت مدیره این شرکت دارای تحصیلات مرتبط در حوزه ساختمان از جمله مهندسی معماری، عمران، مهندسی و مدیریت ساخت ، شهرسازی و مدیریت استراتژیک می باشند.

این شرکت از معدود شرکت های دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی فن آوری ریاست جمهوری در حوزه تولید محصولات ساختمانی می باشد.